Kırmızı renk; ev dekorasyonunda iddialı ve çarpıcı bir renk olduğundan dolayı her zaman mesafe ile yaklaşılan fakat doğru kullanıldığı alanlarda oldukça şık ve farklı tasarımlara imza atan bir renktir. Kırmızı rengin iddiasını ve çarpıcı tonunu en iyi kıran ve dengeleyen renk ise şüphesiz ki beyazdır. Bu sebeple kırmızı-beyaz dekorasyon, son dönemde iç mekân tasarımlarda oldukça tercih edilen renk ikililerinden birisidir.

Kırmızı ve beyaz renkler, son dönemde en çok mutfak tasarımlarında kullanılmaktadır. Kırmızının zengin bir ton çeşitliliğini içinde barındırması, kırmızı rengin çeşitli mutfak dekorasyon tarzlarında kullanılma avantajını da sunmaktadır. Kırmızı-beyaz çizgili mutfak dolapları modelleri de özellikle modern mutfaklarda oldukça sık tercih edilen mutfak dolabı renklerindendir.

Peki, kırmızı-beyaz bir mutfak dekorasyonunda nasıl bir dekorasyon uygulaması yapılabilir?

2724.jpg
Ev Dekorumuz ~ Kırmızı Beyaz Çizgili Mutfak Dolapları Ve ...
Ev Dekorumuz ~ Kırmızı Beyaz Çizgili Mutfak Dolapları Ve ...

Küçük Mutfaklarda Nasıl Bir Uygulama Yapılabilir?

Eğer mutfak dekorasyonunda kırmızı-beyaz renk ikilisine yer vermek istiyorsanız ve karanlık ve küçük bir mutfağınız var ise, yoğun olarak beyaz renk kullanılmalıdır. Kırmızı renk sadece aksesuar rengi olarak az bir şekilde bile kullanılabilir. Kırmızı-beyaz çizgili mutfak dolabı modellerinden beyaz rengin daha ağırlıklı olduğu, kırmızı rengin genelde alt kısımda yoğunlaştığı modeller tercih edilebilir.

MOBİLYA YAPIMI VE İMALATI - MEBRAN KAPAKLAR
Kırmızı Beyaz Mutfak Dolapları
Kırmızı Mutfak Dolapları | Yapı Dekorasyon 360

Ahşap Renk İle Birlikte Kullanın

Mutfak dekorasyonunda kırmızı-beyaz bir renk ikilisi kullanmaktan yana iseniz ve mekâna doğal bir dokunuş da yapmak istiyorsanız, ahşap renklerden ve ahşap objelerden yararlanmalısınız. Ahşap sandalyeler, ahşap raflar,  ahşaptan bir aydınlatma; kırmızı-beyaz mutfağın modern tasarımını kıracaktır.

ÜRÜNLER | Belissa Mobilya
Kırmızı Mutfak Dolapları | Yapı Dekorasyon 360
Mutfak Dekorasyon Fikirleri | Yapı Dekorasyon 360
Endüstriyel Tarz Sevenler İçin

Kırmızı-beyaz çizgili mutfak dolabı modellerinden birini tercih ettiğinizde ve mutfak dekorasyonunda endüstriyel tarz dediğimiz tarzı baskın hale getirmek istediğinizde; gri renkte objeler ve beyaz eşyalar ile bu atmosferi yakalayabilirsiniz. Kırmızı ve beyaz renge en çok yakışılan renklerden birisi sezonun en trend renklerinden birisi olan gri renktir.

Siyah Beyaz Çizgili Mutfak Dolapları Modelleri
Kırmızı Mutfak Dolabı Modelleri › En Son Dekorasyon Modelleri
MUTFAK MODELLERİ/FEZA MUTFAK 216 5753215 | Mutfak Banyo Ray ...
Ev Dekorumuz ~ Parlak Çizgili Kırmızı Membran Mutfak Dolabı ...
Mutfak Dolapları - Seçkin Mobilya
Marka Modelleri: Doğtaş Mutfak Dolapları Modelleri
MOBİLYA YAPIMI VE İMALATI - MEBRAN KAPAKLAR
2014 Mutfak Modelleri - Dekoristik
BEYAZ MUTFAK DOLABI MODELLERI - Medcezir.net
Membran Mutfak Dolapları | Mutfak Dolap Uygulamaları ...
 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here