Son dönemde metre karesi küçülen evler, yeni dekorasyon trendlerinin belirlenmesinde hem kullanışlı hem de oldukça az yer kaplayan modellerin ön plana çıkmasını sağlamıştır. Küçük bir alanı dekore etmek, daha zor ve daha uğraştırıcı bir konu olduğundan dolayı, ev dekorasyonunda en önemli alanlardan birisi olan salonun küçük olması da büyük bir dekorasyon krizine dönüşebilir. Peki, küçük bir salonu dekore ederken karşılaşacağınız dekorasyon krizini çözecek en ideal dekorasyon uygulaması ne olacaktır?

Küçük Salonda Kullanışlı Çözümler: Amerikan Mutfak

Eviniz küçükse, oturma alanınız dar ise açık mutfak sizin için ideal bir tercih olabilir. Amerikan mutfak dekorasyonu salonunuzu daha geniş gösteren uygulamaların başında gelmektedir.

Dubleks Ev Dekorasyonu - Ev Dekorasyon Fikirleri
Amerikan salon mutfak modelleri Dublex ev modelleri | 2015 ...
Küçük ev dekorasyonu için akıllı çözümler
Küçük Evler İçin Dekorasyon Önerileri - Kadınlar Duysun
Amerikan mutfak uygulaması çoğu kişi tarafından mesafe ile yaklaşılan bir konudur. Koku ve ses gibi dış etkenler yüzünden açık mutfak kullanımı, bazı kişiler tarafından pek tercih edilmez. Fakat amerikan mutfak, küçük salon ve küçük mutfak sorunu için ideal dekorasyon biçimidir.

Küçük amerikan salon ev dekorasyonu modellerine göz attığımızda, son dönemde tamamen açık olan amerikan mutfaklar haricinde, yarı kapanır mutfak modellerinin de oldukça trend hale geldiğini söyleyebiliriz. Koku ve ses engellemesi yapmak için; salon ve mutfak arasında kapatmak istediğinizde kapatabileceğiniz kayar cam kapı şeklinde bir tasarım yapabilirsiniz.

KÜÇÜK AMERIKAN SALON EV DEKORASYONU MODELLERI - En Güzel Dekor
yeni dekor, yeni dekorasyon modelleri, yeni dekor modelleri ...
Açık Mutfaklı Salon Dekorasyon Fikirleri 2016 | Dekoryazar.com
İç Mimar Sinem Sandıkçı Ev ve İşyeri Tasarım ve ...
Açık Mutfaklı Salon Dekorasyon Fikirleri 2016 | Dekoryazar.com
Ev Dekorasyon Fikirleri » Mutfak
Küçük amerikan salon ev dekorasyonu modelleri arasında, hem oldukça farklı hem de mekâna estetik bir görünüm kazandıracak tasarımlardan birisi de ada mutfaklardır. Salon ve mutfak ayrımında ada tarzında bir tezgâh ile yapılan bu uygulamada, ada tezgâh size hem mutfakta alan avantajı hem de alt taraflarını dolaplı olarak tasarlandığında ekstra depolama avantajı sunacaktır.

Eğer salon ve mutfağınızı geniş göstermek için amerikan tarzı bir dekorasyon uygulaması tercih ederseniz, renk seçimi olarak açık renklere yönelmekte fayda vardır. Açık renkler mekânı hem daha aydınlık, hem de daha geniş göstereceğinden; küçük bir salonu da büyük göstermek için en çok başvurulan hilelerin başında gelmektedir.

Küçük Ev Dekorasyonu Önerileri | Yapı Dekorasyon 360
KÜÇÜK AMERIKAN SALON EV DEKORASYONU MODELLERI - En Güzel Dekor
Amerikan Mutfak Ne Demektir » Yeni Ev Dekorasyonu
Avrupa Avrupa Dizi Dekorasyonu | MobDizayn - Mobilya ve Ev ...
Ev Dekorasyon Resimleri, Ev Dekorasyonu Örnekleri | Mobilya ...
Küçük Evler İçin Dekorasyon Önerileri | MobDizayn - Mobilya ...
Konses - Konya Haber - Haber Sitesi
 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here