Mutfak, kadınların en çok zaman geçirdiği alanlardan birisidir. Mutfak dekorasyonu, kadınların dekorasyon tarzlarını ve kişiliklerini de yansıtan ve oldukça farklı mutfak tasarımlarını içinde barındıran büyük bir dünyadır. Mutfak dekorasyonunda değişiklik yapmak isteyenler, çok para harcamadan, küçük dokunuşlar ile oldukça büyük farklılıklara imza atabilir.

Mutfak dekorasyonunda değişiklik yapmak isteyenlerin ilk olarak odaklanacağı şey, mutfak dekorasyonunun rengi ve tezgâh üstünde kullanılacak seramiklerin modelleridir. Son dönemde tezgâh üstü seramik modelleri, birbirinden çok farklı modellerde tasarlanarak geniş bir ürün yelpazesine imza atmaktadır.

Tezgâh üstü seramiklerin ürün yelpazesinden hangisini tercih edeceğinize karar veremediyseniz, hangi dekorasyon tarzına hangi tarz seramik modeli seçmeniz gerektiğini bilmelisiniz. İşte sezonun en popüler, en çok tercih edilen tezgâh üstü seramik modelleri

Modern Mutfaklar İçin: Cam Seramikler

Cam, kullanıldığı alana ayrı bir ışık ve aydınlık katar. Son dönemde mutfak dekorasyonunda cam kullanmak oldukça popüler hale gelmiştir. Eğer mutfak dekorasyonunda değişiklik yapmak istiyorsanız, tezgâh üstünde kullanacağınız seramik modelini cam seramik seçebilir, mutfağınızda modern ve elegan bir atmosfer oluşturabilirsiniz.

Doğal Sevenlere: Doğal Taş Seramikler

Doğal dekorasyon modasının oldukça popüler olduğu son zamanlarda, doğal taş kullanımı iç mekânda da popüler hale gelmiştir. Özellikle oturma alanlarında ve salon girişlerinde sıklıkla kullanılan doğal taşlar, yeni sezonda etkisini mutfak dekorasyonunda da göstermektedir.  Bu sebeple; tezgah üstü seramik modelleri arasında yılın en trend olanlarından birisi de doğal taş görünümündeki seramiklerdir.

Önemli bir hatırlatma:  Tezgâh üstü seramikler mutfak dekorasyonunda, tezgâh ile yukarı monte edilen mutfak dolapları arasındaki kalan duvar bölgelerinde kullanılmaktadır. Kullanımındaki amaç; şık bir dekoratif görünüm kazanmak ve ocak üstü bölgelerde yağ ve buhar yüzünden oluşan kirlenmeleri nemli bir bezle yardımıyla kolayca silebilmektir. Bu sebeple temizlik konusunda sıkıntı yaşamayacağınız bir model tercih etmeniz önemlidir.

Mutfak Tezgah Arası Cam Seramik Modelleri

Mutfak Tezgah Arası Cam Seramik Modelleri

Tezgah üstü fayans modelleri

Tezgah üstü fayans modelleri

Seramik Ürünler

Seramik Ürünler

Mutfak Tezgah Üstü Seramik Modelleri

Mutfak Tezgah Üstü Seramik Modelleri

Tezgah üstü fayans modelleri

Tezgah üstü fayans modelleri

Mutfağınızı seramiklerle parlatın

Mutfağınızı seramiklerle parlatın

Seramik

Mutfak tezgahı seramik ve fayans modelleri

Mutfak tezgahı seramik ve fayans modelleri

Tezgah Üstü Fayans Modelleri 2016

Tezgah Üstü Fayans Modelleri 2012

 

Mutfak Tezgah Üstü Seramik Modelleri 2016 Galerisi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here