2016 yılında en popüler dekorasyon renklerine göz attığımızda, gri ve tonlarının dekorasyonda hâkimiyeti ele geçirdiğini göreceğiz. Gri renk, açık ve koyu tonları ile bu sezon hem moda dünyasına hem de ev dekorasyonu dünyasına damga vuran renklerden biri olacaktır. Gri renk hakkında çoğu kişinin yanılgıya düştüğü klasik bir önyargı vardır: gri soğuk bir renktir ve dekorasyona yakışmaz. Fakat gri renk; soğuk bir renk gibi gözükse de birlikte kullanıldığı renklerle hem sıcak hem de doğal mekânlar yaratabilir.

Gri renk, doğal ve natürel bir renk olmasından dolayı, birçok renk ile birlikte rahatlıkla kullanılabilir. Bu sebeple, gri renk hem dekorasyon rengi olarak hem de duvar boyası rengi olarak oldukça tercih edilen renklerden birisi haline gelmiştir.

Boya markalarının yeni sezon renk kartelâlarını da incelediğimizde, gri rengin her tonuna ayrı bir önem verildiğini görmekteyiz. Peki, klasik bir gri sizin için uygun değilse ve farklı bir dekorasyon rengi arayışında iseniz, grinin hangi tonunu seçmelisiniz? İşte sezonda patlama yaratacak olan bir renk sizin için ideal dekorasyon rengi olmaya aday: Gümüş sedef boya rengi.

Marshall Gümüş Sedef Boya Rengi

Gümüş sedef boya rengi Marshall markasında en güzel örneklerine imza atmaktadır. Eğer gümüş sedef boya rengini Marshall markasından tercih ederseniz, boya kodu olarak gümüş sedef rengi boya şeklinde satın almanız yeterli olacaktır. Diğer firmalarda yer almayan gümüş rengi sedef boya tonu, Marshall boya kataloglarında yer almaktadır.

Parıltılar Boyanızın İçinde Olsun, Eviniz Işıldasın

Gri rengi soğuk ve mesafeli bulanlar için simli gümüş rengi tercihi ile şık ve modern dekorasyonlara imza atabilirsiniz. Gümüş sedef rengi evinize aydınlık ve ferah bir hava da vereceği için, özellikle ışık almayan ev dekorasyonunda da rahatlıkla kullanılabilir. Gümüş sedef renginde tercih ettiğiniz duvarları, yine doğal tonlarda mobilyalar ile kullanabilir; aksesuarlarda renk dokunuşları yapabilirsiniz.

Gümüş sedef rengi boyası ve Marshall kataloğu

Gümüş sedef rengi boyası ve Marshall kataloğu

Gümüş sedef rengi boyası ve Marshall kataloğu

Gümüş sedef rengi boyası ve Marshall kataloğu

yeni tasarım GÜMÜS SEDEF BOYA RENGI MARSHALL KATALOG

yeni tasarım GÜMÜS SEDEF BOYA RENGI MARSHALL KATALOG

Sedef(Dekoratif)Boya

Sedef(Dekoratif)Boya

Gümüş sedef rengi boyası popüler dekoratif duvar boyama

Gümüş sedef rengi boyası popüler dekoratif duvar boyama

2016 Desenli Boya Renkleri

2015 Desenli Boya Renkleri

Simli Duvar Boyası Nasıl Yapılır?

Simli Duvar Boyası Nasıl Yapılır? ( Simli Duvarlar

Sedef Boya Renkleri 2016

Sedef Boya Renkleri 2015

 

Gümüş Sedef Boya Rengi Marshall Katalog Galerisi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here