Ev dekorasyonunda en büyük adımlardan birisi olan perde seçimi, evinizin dekorasyon tarzını güçlendirecek ve daha da ön plana çıkaracak önemli bir dokunuştur. Bu sebeple ev dekorasyonu konusunun içinde perde dekorasyonu artık ayrı bir başlık haline gelmiştir. Bütün tarzlara ve ev dekorasyon trendlerine uyum sağlayacak zenginlikte perde modelleri de, hangi tarz ve model isterseniz o tarzda bir seçim yapmanızı kolaylaştırır.

Peki, hangi perde modeli hangi dekorasyon tarzına uyum sağlamaktadır? İşte perde seçimi yaparken dekorasyon tarzınızla uyum sağlaması için birkaç püf nokta…

Eskilerden Bir Esinti: Dantelli, Çiçek Desenli Ve Güpürlü Perdeler

Ev dekorasyonunda vintage ve biraz da nostaljik bir dekorasyon tarzını sevenlerdenseniz, perde seçiminde de bu tarzı ön plana çıkarmalısınız. Perde modelleri arasından dantelli ve güpürlü perdeler vintage bir ev dekorasyonuna en ideal seçimlerden birisi olacaktır. İşin içine biraz da nostaljik bir hava katmak istiyorsanız; çiçek desenli perdeleri de seçiminizin içine katabilirsiniz. Çiçek deseni, gerek ev dekorasyonunda gerekse de tamamlayıcı objelerde, son dönemde oldukça sık kullanılan bir desendir.

Klasikten Vazgeçmeyenlere: Ağır Ve Kalın Kumaşlı Perdeler

Eğer evinizde klasik tarzda bir dekorasyondan yana iseniz, perde seçiminizde de bu çizgiyi devam ettirmeniz gerekmektedir. Klasik tarzda dekore edilen bir mekânın perde seçimi; kalın kumaşlardan ve koyu renklerden olmalıdır. Özellikle bordo, koyu krem, gece mavisi, koyu yeşil gibi renkler son dönemde oldukça sık kullanılan klasik dekorasyon renkleridir.

Bahar Coşkusunu Evine Taşımak İsteyenlere: Sıcak Renkler, Hafif Perdeler

Baharın gelmesi ile birlikte evinizde değişikliğe gitmek istiyorsanız, gerek dekorasyonunuzda gerekse de tamamlayıcı objelerde baharın renklerine yer vermelisiniz. Perde seçiminde bahar coşkusunu yansıtacağız güneş sarıları, kiraz pembeleri, kırık beyaz ve turuncu renkleri evinizde pozitif bir enerjinin de olmasını saplayacaktır.

Tül Perde Modelleri

Tül Perde Modelleri

Taç Salon Perdesi Modelleri

Taç Salon Perdesi Modelleri

LINENS

LINENS

PERDE SHOP

PERDE SHOP

Ünlülerin seçtiği harika tül perde modelleri

Ünlülerin seçtiği harika tül perde modelleri

PERDE SHOP

PERDE SHOP

Salon perde modelleri 2015

Salon perde modelleri 2015

Tül Perde, Perde Modelleri ve Çeşitleri GittiGidiyor’da

Tül Perde, Perde Modelleri ve Çeşitleri GittiGidiyor'da

 

Perde Modelleri Galerisi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here