Yaz aylarında düğünlerin en çok yapıldığı mevsimdir. Evlenirken gelinleri en çok zorlayan durum gelinlik modeli seçmektir. Tesettürlü bayanlar gelinlik modeli seçmede açık bayanlara göre daha fazla sıkıntı yaşarlar. Son yıllarda modacıların yaptığı atılımlarla hem tesettür giyim hem de tesettür gelinlik modelleri ile ilgili zengin tasarımlar oluşturuldu.

Modacılar 2016 ilkbahar yaz tesettür gelinlik modellerine ait katalogları oluşturdu. 2016 tesettür gelinlikleri incelendiğinde üst detaylar üzerinde durulduğu görülmektedir. Üst taraf taşlarla, boncuklarla ve gipürlerle süslenmiştir.

Gelinliği tamamlayan diğer bir unsur ise duvaktır. Duvak ile gelinlik daha muhteşem ve romantik bir görünüş elde eder. 2016 sezonunda ise modacılar gelinlikler üzerinde birbirinden güzel duvak modellerini kullanmışlar.

2016 ilkbahar yaz sezonuna ait tesettür gelinlikler iddialı ve tarz modellerden oluşmaktadır.

2016 Tesettür Gelinlik Modelleri

Prenses Gelinlik Modeli

2016 ilkbahar yaz tesettür gelinlik modelleri arasında en fazla prenses modeller görülmektedir. Dantel, gipür ve taşlarla süslenerek gelinlerin beğenisine sunulmaktadır.

Uzun Kuyruklu Gelinlik Modeli

2016 ilkbahar yaz aylarında uzun kuyruklu dantel tesettür gelinlikler etkileyici ve büyüleyici bir şekilde sergilenmiştir. Sadeliği, zerafeti ve masumiyeti elegant bir şekilde simgeleyen gelinlik modelidir. Açık havada düğün yapacaklar için uygun bir model değildir.

A Model Gelinlikler

2016 ilkbahar yaz sezonunda A model tesettür gelinliklere de yer verilmiştir. Prenses model kadar kabarık gelinlik sevmeyen, balık model kadar dar gelinlik giymek istemeyen gelinler için ideal bir modeldir.

Balık Model Gelinlik

Balık model gelinlik, bedeni tam sardığı için daha önceki yıllarda tesettürlü bayanlar tarafından tercih edilmiyordu. Son yıllarda yeni bir tarz oluşturularak hatları belli etmeden bol dikilen balık modeller 2016 yılının favori gelinlikleri arasında yerini aldı.

2016 ilkbahar yaz aylarına ait tesettür gelinlik modelleri titizlikle araştırılarak sizlere fikir oluşturması için biraraya getirildi.

2016’nın tesettür gelinlik modelleri

2014'ün tesettür gelinlik modelleri

2016

2014

2016 Gelinlik

2014

Tesettur Gelinlik Modelleri

Tesettur Gelinlik Modelleri

Tesettür Gelinlik Modelleri 2016

Tesettür Gelinlik Modelleri 2014

Kapalı Gelinlik Modelleri

Kapalı Gelinlik Modelleri

kapali

kapali

Kapalı Gelinlik Modelleri 2016

Kapalı Gelinlik Modelleri 2015

 

Kapalı Gelinlik Modelleri Galerisi

PAYLAŞ
Önceki İçerikPerde Modelleri
Sonraki İçerikMutfak Modelleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here