Pembe renk; son dönemde pastel renklere olan ilginin artması ile birlikte, ev dekorasyonunda en popüler renkler arasında yerini almıştır. Pembe renk; kırmızı ve beyazın karıştırılması ile elde edilen ve iki rengin yoğunluğuna bağlı olarak uçuk pembeden koyu pembeye kadar birçok renk yelpazesine sahip olan feminen bir renktir.

pudra pembesi koltuk modelleri 2016 - Pembedekor

Violin Koltuk Takımı - Bellona Mobilya

Pembe rengi ev dekorasyonunda kullanırken en çok tercih edilen alanlardan birisi de oturma alanlarıdır. Pembe rengi ile dekore edilen oturma alanları, yaratmak istediğiniz dekorasyon tarzına göre isterseniz romantik şekilde, isterseniz de feminen tarzda dekore edilebilir. Pembe renk, dekorasyona sıcaklık katacağından ve doğru renklerle bir araya geldiğinde oldukça şık bir dekorasyona imza atacağından oturma alanlarında rahatlıkla kullanılabilir.

 

Ev Dekorumuz ~ 2015 İSTİKBAL PUDRA PEMBESİ KOLTUKLAR ~ Ev ...

Pembe Mobilya Kullanmaktan Korkmayın

PUDRA PEMBESİ CHESTER KÖŞE KOLTUK - CHESTER KOLTUKLAR VE KÖŞE ...

pudra pembesi avangart koltuk takımı modeli - Kadın Moda

Romantik Bir Etki İçin: Pudra Pembesi- Beyaz- Krem

Koltuk rengi olarak pudra pembesi kullanmaya karar verdiğinizde, romantik bir atmosfer yaratmak için pudra pembesi koltuklarınızı beyaz-krem-bej gibi açık ve soft tonlar ile birlikte kullanmalısınız. Birbirini tamamlayan soft renkler, kullanıldığı mekâna romantik bir etki yapacağı gibi; aydınlık ve sakin bir atmosfer de yaratır.

 

istikbal pudra rengi ve çiçekli koltuk takımı 2015 - Pembedekor

Pembe Koltuklarla Dekorasyon | Yapı Dekorasyon 360

Kilim Mobilya Oturma Grupları Modelleri | Kadın Moda

Pembe Koltuklarla Dekorasyon | Yapı Dekorasyon 360

KLAS KÖŞE KOLTUK KREM-PUDRA PEMBE - OTURMA ODASI ve Mobilya ...

Sezonda Çok Moda: Altın Sarısı- Pudra Pembesi

Pudra pembesi koltuk renginde karar verenler; oturma odalarında şık bir dokunuş yapmak istediğinde tercih edecekleri renk tonu altın sarısı olmalıdır. Altın sarısı geçtiğimiz sezonda olduğu gibi bu sezonda da moda dünyasından dekorasyon dünyasına kadar her alana damgasını vuran bir renktir. Altın sarısı rengini pastel tonlarda renkler ile dekore etmek ise bu sezon dekoratörlerin oldukça trend hale getirdiği bir akımdır.

Ev Dekorumuz ~ 2015 İSTİKBAL PUDRA PEMBESİ KOLTUKLAR ~ Ev ...

 

Ev Dekorumuz ~ Pembe Koltuk Takımları ~ Ev Dekorasyonu

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here