Romantizm her insanın yaşamak istediği duygulardandır. Peki, romantik bir oda nasıl hazırlanır? diye düşünüyorsanız sizlere bazı tavsiyelerde bulunabiliriz.

Romantik odalar tasarım ve dekorasyon çalışmalarının yapıldığı en elverişli alanlardır. Romantik bir odayı herkes kendi zevkine, beğenisine ve tarzına göre hazırlar. Kişi kendi tarzını belirledikten sonra odadaki renk ve aksesuar uyumuna dikkat etmelidir.

Romantik odanın oluşturulmasına yardımcı olan bir çok aksesuar ve öğeler vardır. Bunların başında mumlar gelmektedir. Mumlar samimiyet duygularını uyandıran aksesuarlardandır. Hafif karanlık bir ortamı oluşturduğu için stresi dağıtır ve sevgililerin birbirine odaklanmasını sağlar. Birbirinden güzel mumlar seçilerek odanın çeşitli alanlarına yerleştirilmelidir.

Aynalar ile odaya derinlik verilebilir. Aynalara yansıyan mum ışığı ortamın yumuşamasına neden olacaktır.

Dış mekandan gelecek sesleri, ışığı ve gürültüyü engellemek için pencereler kapatılmalıdır. Sevgililerin birbirine olan yakınlığını arttırmak için perdeler kapatılmalıdır. Böylece dış mekandan iyice yalıtılarak çiftlerin birbirine odaklanması sağlanır.

Romantik oda en şık ve güzel bir şekilde yatak odasında uygulanır. Yatağın üzeri ve yerlere gül yaprakları serpilebilir. Gül yaprakları ile sevgilinin ya da eşin ismi sevgi sözcükleri ile yazılabilir. Yatağa ipek ya da saten kumaşlarla olan bir nevresim takımı serilebilir. Yatağın daha hoş ve bakımlı görünmesine neden olacaktır.

Odada kırmızı konseptli ürünlerin kullanılması daha dikkat çekici olacaktır. Kırmızı sıcak, samimi ve dikkat çekici bir renktir. Mavi, yeşil ve beyaz renkleri de ortamı hoş gösterir. Yatak tül ve şifon kumaşlarla süslenebilir. Böylece farklı, romantik ve yenilikçi bir tasarım uygulanmış olur. Kadife kumaşta odanın diğer alanlarında kullanılabilir.

Eğer beyaz bir nevresim takımı kullanılacak ise kırmızı kadife kumaşla hoş bir konsept uygulanabilir. Beyaz yatağın üzerine gül ile kalp şekilleri verilebilir. Minik gece lambaları komodinlerin üzerine yerleştirilebilir.

Çiftleri rahatlatacak oda içerisinde küçük renkli minik kaselerde çikolata, cips ve meyve bulundurulabilir. Bu tavsiyelerimiz çiftleri romantik oda nasıl hazırlanır? telaşından kurtaracaktır.

Romantik Yatak Odası Nasıl Hazırlanır | Aydınlatma Dekorasyon ...

Romantik Yatak Odası Örnekleri

Yatak odası nasıl romantik hale getirilir? - UZMANTV Rehber

Ev veya Ofisinizde Süsleme - YouTube

Romantik Yatak Odası Hazırlama | Aydınlatma Dekorasyon ...

Sevgilinizin ayaklarını yerden kesecek yatak odası önerileri ...

YATAK ODALARI İÇİN ROMANTİK DEKORASYONLAR – Moda Giyim Evi ...

seks_romantik_hale_nasil_gelir.jpg

Romantik Yatak Odası Örnekleri

Romantik Ortamlar | En Güzel Evler | Ev Dekorasyon Fikirleri

Balayı Odası Nasıl Hazırlanır? - Medcezir.net

Romantizm ve Farklı Fikirler - Evde Stil

Sürpriz Evlilik Teklifi Nasıl Yapılır? | Hediye Tavsiyeleri

Romantik Yatak Odası Nasıl Hazırlanır | Aydınlatma Dekorasyon ...

Romantik Yatak Odası Nasıl Dizayn Edilir, Dekore Edilir 2016

Romantik yemek masası sorğusuna uyğun şekilleri pulsuz yükle ...

Oda Süslemeleri | KUMSAL BUTİK OTEL, Büyükada

Sevgililer günü romantik masa dekorasyonları - Özel Günler ...

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here