Değişen trend ve dönemin modasına göre saçlarınızı şekillendirmek birbirinden farklı saç modelleri ile oldukça kolay ve eğlenceli. Saç stiliniz görünüşünüzü, görünüşünüz ise kişiliğinizi yansıtıyor. Kişiliğinize veya ruh halinize uygun saç stilini seçin etrafınıza enerjinizi saçın.

Özel günlerde olduğu gibi sıradan halinizde dahi rahatlıkla kullanabileceğiniz taçlı ve salaş modeller; stilinize farklılık, masumluk ve özgüven katacak olan örgü çeşitleri özellikle kombinlerime nasıl uyum sağlarım diye düşünen bayanlara kolaylık sağlayacak.

Özel bir güne hazırlanıyor ve tüm dikkatleri üzerinize çekmek istiyorsanız lastikli ışıltılı taçlar tam size göre. Sıla tacı olarak bilinen ışıltılı taç, sizi herkesten ayıracak ve size masum bir hava katacak. Özellikle beyaz bir elbise seçimi yaptıysanız üzerine altın veya gümüş ışıltılı Sıla tacı ve salaş açık hafif dalgalı saçlar sizin için muhteşem bir seçim olacak. Hangi mevsimde olursanız olun baharı saçlarınızda yaşatmak istiyorsanız papatya taçlarınızı da elbiseli kombinlerinize uyumlayabilirsiniz. Papatya tacı tercih edecekseniz sepet örgüyü şiddetle tavsiye ediyoruz!

Resmi bir yere gidiyorsunuz fakat resmi bir tarz size göre olmasa da derli toplu ve ışıl ışıl  görünmek istiyorsunuz. O zaman size örgü topuzu modellerini denemelisiniz.. Yine saçınızı toplayarak hafif salaş bir topuz yapabilir etek ceket kombininize farklı bir özgürlük katabilirsiniz.

Sıradan bir gündesiniz canınız sıkılıyor ve kendinizi şımartmak istiyorsanız salaş saç modelleri tam ruh halinize göre.. Maşa ile saçlarınızı hafif dalgalandırın ve bir yana atın saçlarınızı. Uçuş uçuş olmasından hoşnut değilseniz küçük bir toka ile dağınıklığını tam bozmadan alelade toplayabilirsiniz. Emin olun çok güzel ve eğlenceli bir ruh halini simgeleyecek size ve etrafınıza.

Vakit yokken saçlarına ne şekil vereceğini bilememek bayanların en büyük problemidir. Hele de saçlarınız kabarık ve şekil almıyor ise önerimize kulak verin. Hemen toplayın saçlarınızı güzel bir şekilde. Tabi yandan iki perçem bırakmak şartıyla. Kıvırcık ve kabarık olan saçınız perçemlerde muhteşem bir görüntüye bürünecek. Sonrasında topladığınız saçınızı kıvırarak güzel bir topuz yapın, işte hazırsınız! İster toplantı ister okul ya da çok özel bir görüşme. Bu saç kombinini son olarak sallanan minicik küpelerle tamamlayabilirsiniz. Kimse sizin üç dakikada bu saçı yaptığınıza inanmayacak.

Kısa saçlara sahipseniz iki yandan saçlarınızı örer gibi ayırıp içe kıvırarak minik tokalarla tutturun çok yakışacak.

Örgü Saç Modelleri

Örgü Saç Modelleri

Popüler Saç modelleri

Popüler Saç modelleri

Erkek Saç Modelleri, Bayan Kadın Saç Modelleri, Kısa ve Uzun

Erkek Saç Modelleri, Bayan Kadın Saç Modelleri, Kısa ve Uzun

Bayan saç modelleri

Bayan saç modelleri

Popüler Saç modelleri

Popüler Saç modelleri

Abiye Saç Modelleri

Abiye Saç Modelleri

Popüler Saç modelleri

Popüler Saç modelleri

2016 Saç Modelleri

2016 Saç Modelleri

 

Saç Modelleri Galerisi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here