Kış mevsiminin yavaş yavaş geride bırakıldığı ve ilkbahara merhaba dediğimiz şu günlerde; güneşli günlerin yaklaştığı sinyalleri giyim markalarının vitrinlerinin değişmesinden anlaşılmaktadır. Sezonun ilkbahar yaz modasına damga vuracak trendleri ise moda haftalarının başlaması ile birlikte sokak modasında kendini beli etmeye de başlamıştır. Peki, bu sezonda aksesuar anlamında olmazsa olmaz bir şekilde kullanılmaya başlanan şapkalar, hangi modelleri ile ön plana çıkacaktır? İşte sokak modasında görmeye başladığımız sezonun en trend şapka modelleri

Disket Şapkalar Geri Döndü

Şapka modelleri arasından 2016 yılına damgasını vuracak olan modellere baktığımızda ilk karşımıza çıkan modelin geniş kenarlı flooppy model şapkalar olduğunu görmekteyiz. Sokak modasında disket şapka modeli olarak da bilinen bu tarz şapkalar, hem güneşten korunmanın hem de yaz mevsiminde plajlarda şık olmanın gizli bir anahtarı ilan edilmiş haldedir. 1970lerin izlerini taşıyan disket şapka modeli akımı ile sezonun trend akımı olan bohem tarzı da destekleyen kombinlere imza atabilirsiniz.

Vizor Şapkalar Çok Moda!

Ünlü markaların koleksiyonlarında yer verdiği vizor şapkalar da moda haftalarında en çok gördüğümüz şapka modelleri arasındadır. Hem şık hem de spor ve cool görünen bir model olan vizor şapkalar; sokak modasının şık ve cool tarzını da destekleyen güçlü bir modeldir. Saçlarını bozmadan kullanılması, vizor şapkaları oldukça popüler hale getiren en büyük avantajdır.

Fötr Şapka Yeniden Kafalarda!

Fötr şapkalar bir döneme damgasını vurmuş şapka modelidir. Yeni sezonda eskiye dönüş trendi ile birlikte eski parçaların günümüze modern hayata uygulanmış hali oldukça modadır. Maskülen tarz sevenlerin oldukça popüler bir şekilde kullandığı fötr şapkalar, feminen dokunuşlar ile de son dönemde model olarak çeşitli şekillerde karşımıza çıkmaktadır. Her stile ve her tarza uygulanabilir yapısı da fötr şapkaların en büyük avantajıdır.

Örgü Bayan Bere ve Şapka Modelleri 2016

Örgü Bayan Bere ve Şapka Modelleri 2016

Bebek Şapka Modelleri Pinterest’te

Bebek Şapka Modelleri Pinterest'te

ORGU ŞAPKA MODELLERİ

ORGU ŞAPKA MODELLERİ

Bere Ve Şapka Modelleri

Bere Ve Şapka Modelleri

yeni sezon bere ve şapka modelleri

yeni sezon bere ve şapka modelleri

Bayanlar için şık bere ve şapka modelleri

Bayanlar için şık bere ve şapka modelleri

Şapka Modelleri

Şapka Modelleri

Örgü Bayan Bere ve Şapka Modelleri 2016

Örgü Bayan Bere ve Şapka Modelleri 2016 (22)

 

Şapka modelleri Galerisi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here