Tesettürlü bayanlar için eşarp ve şalların ayrı bir önemi var. Tesettür kıyafetini tamamlayan ve şıklık veren şallar ve eşarplardır. Bayanlar hem tesettüre uygun giyinmek ister hem de şık olmak isterler.

Modayı yakından takip eden bayanlar eşarp ve şal konusunda da titiz davranırlar. 2016 sezonuna ait tesettür şal ve eşarplarda belli markalar ön plana çıkmıştır.

2016 yılı tesettür eşarp ve şal modelleri konusunda ayrı bir stil oluşturulmuş. Oldukça canlı ve eğlenceli renkler kullanılmış. Genç kızlar karışık renkli şallar yerine düz renk şallara öncelik verirler. Bu sezon moda olan eşarp ve şallar her yaştaki bayanlara hitap eder.

Cıvıl cıvıl ve canlı renkler 2016 yılına damgasını vurmuştur.  2016 şallarında kırmızı, turuncu, fuşya ve pudra renkleri ön plana çıkmaktadır. Diğer yıllardan farklı olarak şalların çevresine danteller de geçirilmiştir.

2016 eşarplarında ise resim ve geometrik desenler ön plandadır. Birbirine zıt olan renkler eşarplarda hareketlilik oluşturmuştur.

2016 İlkbahar Yaz Kare Eşarplar Modası

2016 sezonunda tasarımcılar kendinden desenli eşarpları fazlasıyla kullanmışlardır. Tivil ve ipek eşarplar bu sezonda da yerini korumuştur. Eşarplar şallara göre daha ağır bir duruş sergiler.

2016 ilkbahar yaz eşarplarında klasik, elegant, Avrupai ve avangart çizgiler kullanılmıştır. Bu sezonda çiçek ve geometrik desenleri de göreceğiz.

2016 ilkbahar Yaz Şal Modası

Şallar genç kızların gözdesidir. Oldukça canlı ve alışık olunmayan renkler kullanılmıştır. 2016 sezonunda canlı renklerin yanında soft renklere de yer verilmiştir. Şalların etrafı aynı renk dantellerle süslenmiştir. Abiye şallar arasında ise saten şallar ön plana çıkmaktadır. 2016 ilkbahar yaz sezonunda renk uyumunun dışına çıkılarak karşıt renkler bir arada kullanılmıştır.

Eşarplar ve şallar tesettür modasının vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır.

Alışverişlerinizde fikir oluşturması için 2016 ilkbahar yaz eşarp ve şal modellerini sizler için titizlikle araştırma yaparak bir araya getirdik. Sitemizi incelemeden almayın.

Tesettür Elbise ve Tesettür Giyim Modelleri

Tesettür Giyim

Devr

Şık Tesettür Modası

Şık Tesettür Modası

Tesettür Giyim

Tesettür Giyim

Tesettür Takım Elbise Modelleri 2015

Tesettür Takım Elbise Modelleri 2015

Tesettür

Tesettür

Moda Selvim Tesettür Giyim

Moda Selvim Tesettür Giyim

5050 Brode Tesettür Abiye

16667″]

PAYLAŞ
Önceki İçerikGelinlik Modelleri
Sonraki İçerikDövme Modelleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here