Ev dekorasyonu tasarlanırken en çok zorlanılan alanlardan birisi banyolardır. Bunun sebebi banyo metrekaresinin diğer alanlara oranla daha küçük olması ve küçük metrekare içerisine çok fazla sayıda malzeme sığdırılması gerekliliğidir. Banyonuzun içinde havlular, kozmetik ürünleri, kişisel bakım ürünleri ve çeşitli aksesuarlar derken epey bir malzeme varlığı mevcuttur.

Küçük banyoların en büyük sorunlarından birisi de malzemeleri depolamaya yardımcı olacak çözümler oluşturmaktır. Depolama alanınız ne kadar çok olursa banyonuz o kadar derli-toplu olacaktır. İşte tam da bu noktada banyo dolabının doğru seçilmesinin ne kadar önemli olduğu ortaya çıkacaktır.

Banyo ve tuvalet dolapları modellerine göz attığımızda; neredeyse her tarz banyo dekorasyonuna uygun olarak tasarlanmış geniş bir ürün yelpazesi yer almaktadır. Banyo dolabı seçimi yaparken, banyonuzdaki köşeleri ve boş duvarları en iyi şekilde kullanmak, depolama konusunda size iyi bir imkân sağlayacaktır.

Küçük bir banyonuz var ise, fazladan birkaç çekmece ya da raf ekleyebileceğiniz bir köşeleri değerlendirmek oldukça önemlidir. Fakat banyonun tüm duvarlarını dolap kaplayarak boğucu bir mekân ortaya çıkarmak tehlikesini de göz ardı etmemelisiniz.  Küçük banyo için en uygun dekorasyon şeklini bulmak ve denge kurmak için lavabo ve çevresini dolap için ayırmalısınız. Lavabo yakını hariç diğer duvarları ise boş bırakmak ferah bir etki yaratacaktır.

En Popüler Model: Aynalı Dolap Modelleri

Küçük banyosu olanların banyolarında yer açmak için kullandıkları en eski, en yaygın olarak kullanılan yöntemlerden biri aynalı dolap modelleridir. Banyo ve tuvalet dolapları modelleri içerisinde en popüler model olan aynalı dolaplar, çevresi rafla değerlendirilerek de eşyalarınız için biraz daha yer açılabilir. Ayrıca ayna kullanımı küçük banyonuzu olduğundan daha geniş göstermek için de güzel bir dekorasyon hilesi olacaktır.

Banyo Dolapları
Banyo Dolapları
Koçtaş Banyo Dolabı Model ve Fiyatları - Fotoğraf Galerisi ...
2014 Farklı Banyo Modelleri | Ev Dekorasyon ve Mobilya ...
Bauhaus Banyo Dolabı Modelleri | Dekorstili.com
Ev Dekorumuz ~ Tuvalet Ve Banyo Dolapları Modelleri ~ Ev ...
Ev Dekorumuz ~ TUVALET DOLAPLARI MODELLERI ~ Ev Dekorasyonu
2015 beyaz banyo dolabi modelleri - 22/04/2016 ...
Moda Rehberiniz – Farkli Tasarim Banyo Dolaplari
Bauhaus Banyo Dolabı Modelleri | Dekorstili.com
En Şık Banyo Dolabı Modellerinde İndirimli Fiyatları Kaçırmayın
Ev Dekorumuz ~ TUVALET DOLAPLARI MODELLERI ~ Ev Dekorasyonu
Banyo Modelleri
Moda Rehberiniz – Farkli Tasarim Banyo Dolaplari
Doğtaş Banyo Dolapları | Doğtaş Mobilya Modelleri Fiyat Listesi
Uncategorized | BANYO MODELLERİ, BANYO DEKORASYONU | Page 3
ÖZEL TASARIMLAR / BENART MİMARLIK DEKORASYON İNŞAAT ve ...
Perdesiz Pencere Kalmasın: Temmuz 2013
Vitra T4 Lavabo Dolabı, 80 cm, Mat Beyaz (Lavabo Dahil ...
 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here