Evinizin dekorasyonunu tasarlarken en çok üzerinde durulması gereken mekânlardan birisi mutfaklardır. Mutfak dekorasyonu hem işlevsel olması gerektiğinden hem de görsel açıdan şık ve tarz bir görünüme kavuşması istendiğinden özenle değerlendirilmesi gereken bir konudur.

Bir mutfağı tasarlarken bazen tamamen dekorasyon tarzını değiştirmek isteyebilir bazen ise sadece birkaç ufak noktasında değişiklik yapmayı isteyebilirsiniz. Bu ufak dokunuşlar ile mutfağınızın havasını değiştirmek elbette tüm mutfağı değiştirmekten daha basit bir uygulama olacağından, kişiler tarafından daha çok tercih edilir. Mutfağınızda yapmak istediğiniz ufak dokunuşlar ile büyük etkiler sihrini size sağlayacak olan en basit uygulama ise duvar kâğıdı uygulaması olacaktır. Birbirinden farklı duvar kâğıdı uygulamaları, mutfağınıza istediğiniz dekorasyon tarzını yaratmada size yardımcı olacaktır. İsterseniz şık bir model seçip mutfağınızda sade ve şık bir tasarıma imza atabilirsiniz, isterseniz de çiçekli bir desen ile country tarzda dekore edilmiş mutfağınızı tamamlayabilirsiniz.

Mutfaklarda Yeni Trend: Fayans Görünümlü Duvar Kâğıdı

Mutfak dekorasyonunuzda ufak bir değişiklik yapmak fakat bu değişikliğin etkili bir görünüme imza atmasını istiyorsanız; seramiğin tozu ve pisliği ile uğraşmadan aynı görünümü elde etmek edebilirsiniz. Son dönemde mutfak için kullanılan duvar kâğıtları arasında oldukça popüler olan fayans görünümlü duvar kâğıtları, istediğiniz fayans modelini kırma-dökme işlemi yapmadan mutfağınıza uygulama kolaylığını sağlayacaktır. Fayans görünümlü duvar kâğıtları, kolayca sökülmesi avantajı sayesinde istenildiği zaman değişiklik yapılma imkânını da sağlayacaktır.

Duvar kağıdı modelleri arasında klasik düz renk fayans modelli olanlar oldukça popüler bir şekilde tercih edildiği gibi, son dönemde desen modasının trend olması ile birlikte desenli modelleri de revaçtadır. Yuvarlak desenli, çizgi desenli ve hatta çiçek desenli fayans görünümlü duvar kâğıtları sezonda en çok tercih edilen modeller arasında yerini almıştır.

Harika fayans görünümlü duvar kağıdı Resimleri › Asil Kadınlar

turuncu-krem-koltuk-tugla-gorunumlu-duvar-kagidi - Moddadekor.com

En Güzel Duvar Kağıdı Modelleri 2015 | Dekorstili.com

Duvar Kağıdı | DETAY EMLAK DEKORASYON

Moda fayans görünümlü duvar kağıdı Dizaynları › Asil Kadınlar

Fayans Görünümlü Duvar Kağıdı Tasarımları 2015 › Asil Kadınlar

Yeni Sezon metal görünümlü fayans Resimleri › Ev Dekorasyon ...

Banyoda Duvar Kağıdı Kullanılır Mı? | Yapı Dekorasyon 360

Duvar Kağıtları

Banyo Dekorasyon Fikirleri | Yapı Dekorasyon 360

3D Taş Desenli Duvar Kağıtları

Duvar Kağıdı | DETAY EMLAK DEKORASYON

Dekoratif Duvar Panelleri

Mutfak Tezgah Dolap Arasında Duvar Kağıdı | | Dekorasyon Cini

Moda fayans görünümlü duvar kağıdı Modelleri › Asil Kadınlar

3d Taş Desenli Duvar Kağıdı 3 Boyutlu Taş Görünümlü Duvar ...

DEKORATİF TAŞ TUĞLA PANELLER-doğal taş görünümlü duvar ...

DEKORASYON | Dünya Tasarımları | Dekorasyon Tasarım Merkezi ...

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here