Ev dekorasyonunda, en çok vakit geçirilen mekânlardan birisi olan oturma alanının dekore edilmesi, oldukça önemli bir adımdır. Çünkü evin en çok vakit geçirilen mekânı oturma alanıdır ve bu alanın dekorasyonu sizin de dekorasyon zevkinizi ortaya koyacaktır.

Oturma alanlarını dekore ederken, en çok düşünülen konu ise tv ünitesinin dekorasyon tarzıdır. Son dönemde tv ünitesi dekorasyonu oldukça gözde bir konu olduğundan dolayı; odanın odak noktası olarak tv ve arkasında kalan duvarı yapmak için nasıl bir dekorasyon yöntemi izleneceği gibi sorular, tv ünitesi dekorasyonu için seçimleri daha da zor hale getirmektedir.

Peki, hazır mobilyada yapılan tv ünitesi modelleri size çok standart geliyorsa ya da evinizde kendi tasarımınız olan mobilyaları kullanmaktan hoşlanıyorsanız; kendi tv ünitenizi kendiniz de yapabilirsiniz. İşte birbirinden farklı ve şık duran tv ünitesi yapım modelleri…

Rafları Kullanabilirsiniz

Tv ünitesi modelleri arasında özellikle modern tasarıma uygun olan modeller raf tasarımları ile yapılan modellerdir. Televizyonunun etrafına istenilen şekilde monte edilen raflar ile hem şekline kendinizin karar verdiği bir tv ünitesi tasarlayabilir, hem de rafların üzerinde istediğiniz dekorasyon objelerini sergileme imkânı olacaktır.

Raf tasarımı ile kendi tv ünitenizi kendiniz yapmaya karar verdiyseniz; yaratmak istediğiniz dekorasyon tarzına uygun bir doku ve renk kullanmanız gerekmektedir. Modern bir dekorasyon için genelde sade ve pastel renklerden faydalanmanız uygunken; doğal ve rustik bir dekorasyon tarzı için ahşap raflardan faydalanabilirsiniz.

Strafor Köpükler İle İstediğiniz Etkiyi Yaratın

Tv ünitesi tasarımını kendiniz yapmak istiyorsanız; desenli strafor köpükler sizin için ideal seçim olabilir. Uygulaması oldukça basit olan strafor köpükler sayesinde ister taş duvar görünümü isterseniz de çizgili kâğıt deseni görüntüsü elde edebilirsiniz. Strafor köpüklerin boyanabilmesi istediğiniz dekorasyon tarzını yaratmakta oldukça büyük bir avantajdır.

tv ünitesi modelleri

More Tv Ünitesi - Duvar Üniteleri - Berke Mobilya

Ana Sayfa / Silivri Tv Ünitesi

... tv ünite modellerinden bazıları http www bizkadinlar com moda tv

tv ünitesi

Tv Ünitesi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tv Ünitesi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here