Bellona mobilya, yatak ve diğer ev eşyaları ile ilgili tasarımlarda kendini ispatlamış bir markadır. Her çalışması ile halkın beğenisini kazanmıştır. Her eve uygun mobilyalar tasarlamaktadır. Bellona ürünleri kendini yenileyen bir özelliğe sahiptir.

Bellona birçok tasarım ve mobilyanın yanında şifonyer de üretmektedir. Şifonyerler yatak odası takımlarının vazgeçilmezlerindendir. Şifonyer yatak odası takımları ile verildiği gibi tek ürün olarak da satılmaktadır. Dar ve yetersiz alanların kurtarıcı ürünlerindendir. Küçük derli toplu görüntüsünün yanında eve ait birçok kalabalığı ortadan kaldıran bir eşya dolabıdır.

Şifonyerlerin çekmece derinlikleri çok az ya da çok derin olmamalıdır. İdeal ölçüdeki derinlik kazakları bile alabilmektedir. Şifonyerin eğer ayakları yok açılması biraz daha zor olmaktadır. Şifonyerin ayakları var ise son çekmecenin açılması daha kolay olmaktadır.

Şifonyer her evde bulunan demirbaş eşyalardandır. Şifonyer alırken veya tercih ederken bazı özelliklere dikkat etmek gerekir. Şifonyerin çekmeceleri en önemli alanlarıdır. Çekmecelerinin rahat ve yumuşak açılması önemlidir. Takılan tutukluk yapan çekmeceler sıkıntı oluşturmaktadır. Bellona şifonyerleri yumuşak ve tutukluk yapmadan açılma özelliğine sahiptir.

Şifonyerde çekmece kısımlarında yer alan tutacakların sabit olması gerekir. Metal ya da sonradan eklenen vidalı tutacaklar zamanla gevşer. Bellona şifonyerlerindeki çekmece tutacakları dayanıklı ve kaliteli olarak üretilmektedir. Şifonyerlerin ebatları ve yüksekliği erişilebilir ve kullanışlı olmalıdır. Çok yüksek olan şifonyerin üst kısmını kullanmak daha zordur.

Şifonyerlerin üst alanları da makyaj malzemeleri ya da farklı eşyalar konabilir.

Bellona şifonyer modelleri her zevke hitap etmektedir. Klasik tarzdaki bellona şifonyer geçmişi hatırlatmaktadır. Yumuşak ve kabul görmüş olan modellerdendir.

Fransız modelli bellona şifonyer klasik şifonyer gibi herkes tarafında kabul gören romantik bir modeldir.

Modern tasarımlı bellona şifonyer modelleri gençler tarafından tercih edilmektedir. Bellona şifonyer fiyatları 350-700 arasında değişmektedir.

BELLONA ŞIFONYER MODELLERI | Modeller Dekorasyon

Bellona Şifonyer Modelleri yazısı içinde bulunan Bellona Anatolya ...

Aegis Industries : Modular Kitchens in Faridabad.

BELLONA ŞIFONYER MODELLERI | Modeller Dekorasyon

BELLONA ŞIFONYER MODELLERI | Modeller Dekorasyon

BELLONA ŞIFONYER MODELLERI | Modeller Dekorasyon

bellona şifonyer modelleri mobilya dekorasyon şifonyer modelleri ve

BELLONA ŞIFONYER MODELLERI | Modeller Dekorasyon

bellona şifonyer modelleri lazzoni komidin modelleri lazzoni yatak ...

Bellona Şifonyer Modelleri | Kolay Dekorasyon

Şifonyer Modelleri - Dekorasyon Dünyası

Yeni Sezon bellona şifonyer modelleri Tasarımları › DEKOR SARAYI ...

More Models

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here