Yaz mevsiminin yaklaşması ile birlikte balkon sezonu da açılmıştır. Güneşli günlerde, sıcak havalarda evin içinde hapsolmak istemeyen kişiler, kendilerini balkona atarak serinlemek ve balkonda keyifli anlar geçirmek isteyecektir. Bu sebeplerle son dönemde balkon dekorasyonu da artan bir ilgi ile takip edilmektedir.

Balkon dekorasyonu yaparken, kendinize nasıl bir balkon dizaynı yaratmak istediğinize karar vermelisiniz. Sakin ve huzurun temel olacağı bir balkon dekorasyonu için daha sade ve az eşyalı bir dekorasyon tarzı uygun tercih iken; eğlenceli ve renkli bir banyo dekorasyonu için bol çiçekli, rengârenk ve insanın içini kıpır kıpır yapan bir dekorasyon uygulaması uygun olacaktır.

Balkonlarda Çiçek Zamanı

Balkon, her ne kadar evin dışında kalmış gibi gözükse de aslında evin bir uzantısıdır. Bu sebeple; ev dekorasyonuna gösterilen ilgi balkon dekorasyonuna da gösterilmelidir. Evin genel dekorasyonuna uyumlu ve rahat bir nefes alabileceğiz, huzur dolu ve size mutluluk veren gizli köşeniz olan balkonlarınızı tasarlarken; aksesuar kullanmaktan hiç ama hiç çekinmeyin.

Son zamanlarda balkon duvar aksesuarlarına göz attığımızda en çok karşımıza çıkanların çiçekler olduğunu görmekteyiz. Rengârenk çiçekler, balkonunuza baharı getiren en önemli dokunuş olacaktır. Çiçekleri balkonda sergilerken rengârenk saksılardan, duvara asılan ve sarkan çiçek saksılarından faydalanabilir, hatta çiçeklerinizi renkli boyadığınız duvar rafları üzerinde de sergileyebilirsiniz.

Huzur ve Sakinlik Dolu Balkonlar

Balkon dekorasyonunda son zamanlarda e çok tercih edilen dekorasyon ürünlerinden bir de fenerler ve minderler ile oluşturulan romantik ve huzur dolu köşe fikridir. Böyle bir köşe dizaynı için balkon duvarına asılan fenerlerden tercih edebilir, balkonunuzda yer verdiğiniz kokulu mumlar ve rahat minderleriniz ile istediğiniz sakin ve huzurlu köşeyi elde edebilirsiniz. Hatta bu köşeyi tamamlamak için, en sevdiğiniz şarkıları dinlemenize yardımcı olacak minik bir radyo da balkon duvarınızı süsleyen en güzel aksesuarlardan biri olabilir.

Balkon Dekorasyonunda Aksesuar Seçimi | SecretHome

Balkon Aksesuarları

EV DEKORASYON HOBİ: Balkon dekorasyonu

Dar Balkon Dekorasyonu | Yapı Dekorasyon 360

2016 Dekoratif Balkon ve Veranda Aksesuar Modelleri (4 ...

Balkon Dekorasyonunda Aksesuar Seçimi | SecretHome

Homeandme: Ahşap Duvar Aksesuarları

balkon duvar saksilari | Dekorstyle

Modern Dekoratif Duvar Süsleri | SecretHome

Balkon Aksesuarları | Yemek Odası

Balkon '- Veranda Aksesuarları | Yapı Dekorasyon 360

Duvar Akvaryumu | DDekor-Dekorasyon Fikirleri

Kapalı Küçük Balkon Dekorasyonu (10) |

EV DEKORASYON HOBİ: Balkon dekorasyonu

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here