İlkbahar mevsiminin yaklaşması ile birlikte, ev dekorasyonunda baharı müjdeleyen ve baharın tüm enerjisini yansıtan dekorasyon değişiklikleri yapma vakti gelmiştir. Güneşli günlere sayılı günler kala, herkesin gözüne takılan bir alan ise adeta sizin tasarım köşeniz haline gelmeye aday. İşte evin dışında gibi gözüken fakat güzel bir dekorasyon uygulaması ile eve dâhil edebileceğiniz, evin duvarlarından sıkıldığınız her an sığınabileceğiniz huzur köşeniz: balkonlar.

Modern hayat ile birlikte artan sorumluluklar, stres yüklü iş hayatı derken eve adeta pili tükenmiş şekilde gelenler ya da bahçeli ev hayali ile yanıp tutuşanlar… İşte size balkonlarınızı dekore ederek apartmanda da bahçeli ev huzuru bulma imkânı!

Apartmanların balkonlarını, ardiye alanı olarak değerlendirilmektense, yeniden düzenleyerek evinizin en güzel dekorasyon köşesi olarak değerlendirebilirsiniz. Üstelik bunun için çok büyük paralar harcamanıza gerek de yok, sadece küçük ve renkli dokunuşlar yaparak dahi, yaz mevsiminin enerjisine yakışan, eğlenceli balkon tasarımlarına imza atabilirsiniz.

Balkon için tasarım fikirleri

Balkon tasarımı yaparken, büyük bir balkonunuz var ise oldukça şanslısınız demektir. Çünkü özellikle son zamanlarda büyük dekorasyon mağazalarının birbirinden güzel balkon mobilya modelleri ile balkonunuzu adeta oturma odasına çevirebilirsiniz. Özellikle teras balkonlar için oldukça ideal olan balkon oturma grubu modellerinin zenginliği ile balkonda yakalamak istediğiniz dekorasyon tarzını da kolaylıkla elde edebilirsiniz.

Eğer küçük bir balkonunuz var ise, umudu kaybetmenize gerek yok! Birbirinden farklı ve uygulaması da oldukça basit olan kendin-yap projeleri ile çok para harcamadan da balkonunuza yakışan oturma alanlarını oluşturabilirsiniz. İsterseniz yer konusunda tasarruf etmesi için açılır kapanır sandalyeler kullanarak, ortaya serdiğiniz bir kilim ve renkli fenerler ile ev ortamı yakalayabilir, isterseniz de minderlerden yapacağınız rahat bir oturma köşesi ile keyfinize keyif katabilirsiniz.

BAHÇE,TERAS VE BALKON OTURMA GURUPLARI, MOBİLYA FİYAT VE ...

Balkonumuz İçin Oturma Grubu Nasıl Seçebiliriz? | Degnek.com

Koçtaş Bahçe Mobilyaları 2015 | Dekorstili.com

Tunis Living Set Bahçe ve Balkon Oturma Grubu Alize | accayip.com

Eskişehir Rattan Oturma Grubu, Bahçe Oturma Grupları, Rattan ...

Hasır Oturma Grubu Modelleri | DekorStore © 2015 - 2016

tekzen balkon oturma grubu bambu 2015 mayıs katalog indirimi ...

LARİANA OTURMA TAKIMI - BAHÇE '- BALKON MOBİLYALARI ve Mobilya ...

Koçtaş Bahçe Mobilyaları 2015 | Dekorstili.com

D-LOFT - C1665 Bahçe Oturma Grubu

Ürünler: İgloo Oturma Grubu. - Bodrum London Garden - Bahçe ...

balkon-teras-mobilya-modelleri-16 – Nazarca.com

Ürünler: Barselona Oturma Grubu - Bodrum London Garden ...

yeni moda bahçe mobilyaları 2015 - Pembedekor

Ev Dekorasyon Fikirleri » Balkon-Bahçe

tepe home hasir bahce oturma grubu modelleri | Dekorstyle

bambu oturma grubu modelleri - DekorStore

Açık havada keyifli anlar paylaşın - HOME SHOWROOM

CORFU OTURMA GURUBU BEYAZ - BAHÇE OTURMA GRUPLARI ve Mobilya ...

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here