Biz bayanlar özel günlerde ve gündelik kullanımlarda ne giyeceğimiz konusunda çoğu zaman kararsızlık yaşar ve bayan elbise modelleri konusunda birtakım tüyolara ihtiyaç duyarız. Özellikle farklı fikirler ve pratik kombinler tam da bu zamanlarda hayat kurtarıcı olarak imdadımıza yetişir.

Gündelik kullanımlarda çoğunlukla mağazadan aldığınız siyah ve gri tonlarında düz spor elbiseler öylece dolabımızda durur. Akşama özel bir davetiniz var ve siz alışverişe hiç vakit ayırmadan gecenin en büyülü bayanı olmak istiyorsunuz. Çözüm basit! Seçtiğiniz elbiseniz siyah tonlarında ise bel kısmına gümüş veya altın tonlarında bir kemer takabilirsiniz. Eğer sade bir şıklık istiyorsanız siyah dantelli ince bir kemer kullanabilir ve yaka kısmına da beyaz dantel bir yakalık takabilirsiniz. İste geceye hazırsınız!

Baharın gelişini etrafınıza görünümünüzle yansıtmak istiyorsanız çiçekli elbiseler son trendler arasında. Üstelik hem özel günlerde hem de gündelik kullanımlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz modellerden. İsteğinize göre askılı veya yarım kol modelleri tercih edebilirsiniz. Özellikle V yaka çiçekli bir bluzu , siyah yüksek bel bir etekle kombinleyerek birleşik bir görünüm elde edebilir ve en güzel elbiseyi yaratabilirsiniz.

Marjinalliği ve yumuşak çizgileri bir arada kullanarak partide baş döndüren olmak istiyorsanız, koyu kırmızı tonlarında saten dokulu balık kesim bir elbise tercih edebilirsiniz. İddialı görünümünüzü tamamlamak için straplez veya boyundan bağlamalı modeller en doğru seçim olacaktır. Eğer göze batmadan iddialı olmak istiyorsanız kalın askıları omuzlara düşen bir model seçebilirsiniz. Bu size zariflik ve doğallık da katacaktır.

Kendinizi masum hissettiğiniz bir anınızdaysanız beyaz elbiselerin büyüsünden şaşmayın. Tüllü uçuş uçuş modelleri gündelik kullanımda diz hizasında tercih etmeniz sizi daha frapan gösterecektir. Eğer özel bir yere davetliyseniz ayağınıza kadar uzanan straplez modelleri  yüksek belli beyaz tonlarında kemerlerle tamamlayabilirsiniz. Belinizin inceliğinin ortaya çıkması elbisenizi mükemmel bir model haline getirecek. Tercihiniz beyaz bir elbiseden yana olduğunda inciler, papatya taçlar öncelikli aksesuarlarınızdan olmalı.

Bayan elbise modelleri ile basit tüyolardan yararlanarak siz de kendi tasarımınızı oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Liesse Tekstil

Liesse Tekstil

Bayan elbise modelleri 2016

Bayan elbise modelleri 2015

BAYAN ELBİSE

BAYAN ELBİSE

Bayan Elbise Modelleri 2016

Bayan Elbise Modelleri 2016

Roman Bayan Elbise Modelleri 2016

Roman Bayan Elbise Modelleri 2012

KADIN Elbise

KADIN Elbise

2016 DeFacto Bayan Elbiseler

2015 DeFacto Bayan Elbiseler

bayan elbise

bayan elbise – DiziVeMagazin

 

Bayan elbise Galerisi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here