Son dönemde modern kadınların ve genç bayanların hem günlük şıklık için hem de iş hayatındaki klasik tarza farklı bir yorum getirmek için oldukça büyük bir beğeni ile takip ettikleri Zara markası, hem giyim hem de aksesuar anlamında başarılı koleksiyonlara imza atmaktadır. 1975 yılında İspanya’da ilk mağazasını açarak moda dünyasına merhaba diyen Zara markası, İspanyol bir zincir mağaza olarak başarısını her yıl daha da artan bir şekilde devam ettirmektedir.

Zara’nın sahibi olan isim Amancio Ortega; Zara markasının yanı sıra Massimo Dutti, Pull and Bear, Oysho, Stradivarious ve Bershka’nın da sahibi ünlü bir isimdir. İsmi geçen markaların hepsi, son dönem gençlerinin büyük bir ilgi ile takip ettiği ve moda olan tüm trendleri koleksiyonunda başarı ile yansıtan markalardır.

Zara markasının giyim koleksiyonundaki başarısı, ev koleksiyonundan çocuk koleksiyonuna, erkek giyimden aksesuar ve ayakkabıya kadar modaya ait her parçada imzasını bırakan başarılı bir markadır.

2016 Sezonunda Zara Markasında Neler Moda?

Zara giyim markası, 2016 yılının koleksiyonunda da yine moda trendlerine yer vererek, modern hayata uygun şekilde tasarladığı koleksiyonlar ile göz doldurmayı başarmıştır. İlkbahar mevsiminin gelmesi ile ilkbahar-yaz koleksiyonunun mağazalarda yerini alması ile birlikte, Zara markasında nelerin moda olacağı da yakın markaja alınmıştır. Zara giyim markasında bu sezon moda olan parçalar, Zara markasının kendi imzasını taşıyan desenli ve çiçekli parçalardır. Aynı zamanda iş hayatında kurtarıcı olarak ilan edilen sade ve rahat parçalar da koleksiyonda ilgi gören yılsız parçalar olmuştur.

Renkli ceketler, desenli kalem etekler, ince kaşe hırkalar, piliseli etekli elbiseler ve geniş paçalı pantolonlar; Zara markasının ilkbahar-yaz koleksiyonunda gözümüze çarpan ve sezona damgasını vuracak parçalar olacaktır.

Zara Giyim Modelleri

Kadin Plus

Zara Giyim

Kadin Plus

zara

zara

Zara

Zara

Zara yeni sezon elbise modelleri 2016

Zara yeni sezon elbise modelleri 2015

2016 Zara Bayan Giyim Koleksiyonu

2013 Zara Bayan Giyim Koleksiyonu

Zara Giyim,Zara Kids,Home,Gömlek,Pantolon

Zara Giyim,Zara Kids,Home,Gömlek,Pantolon

2012 zara elbise modelleri

2012 zara elbise modelleri

 

zara giyim Galerisi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here