Bebekler şirin, sevimli ve muhteşem varlıklardır. Bebeklik ve çocukluk dönemi insanoğlunun en doğal halidir. Bebek haberinin alınması ile aileler büyük bir sevinç yaşarlar. Bebekler daha dünyaya gelmeden anneleri onlar için birbirinden güzel kıyafet hazırlığına başlar. Bebekler için hırka, yelek, kazak, tulum, şapka, atkı ve patikler örerler. Örülen bu kıyafetler arasında en kullanışlı olan ise bebek yelekleridir.

Bebek yelekleri hem yaz ayında hem kış ayında kullanılır. Bebekleri soğuktan korumak için ve terlediği zaman dengeli vücut ısısına ulaşması için giydirilir. Anneler bebekleri söz konusu olduğunda fazla titizlik gösterirler. Bebeklerinin hem üşümemesi için hem de şık görünmesi için çaba sarf ederler.

Teknolojinin sağladığı imkânlarla ev işleri eskisi kadar yoğun değildir.  Bebek bekleyen anneler bu zamanlarını örgü faaliyetlerine ayırırlar. Birbirinden güzel, şık ve zarif örgü yelek modelleri araştırırlar.

Bebek yeleklerinde hem kız hem de erkek bebekler için birbirinden etkileyici ve göz alıcı süslemeler oluşturulur. Kız çocukları için muhteşem ve abartılı süslemeler kullanılırken, erkek çocukları için hayvansal figürler ve araba süslemeleri kullanılmaktadır.

Küçücük bebek yelekleri cıvıl cıvıl renklerle dantellerle, çiçeklerle, kurdelelerle, boncuklarla, armalarla ve düğmelerle tasarlanarak harikalar oluşturulur.

Bebek yeleği örmesi oldukça rahattır. Örgü örmesini bilmeyen bayanlar dahi internetteki videolarla çok kolay şekilde yelek örebilirler. Örgü ekonomik bir uğraştır. Diğer hobiler gibi masraflı değildir. Her kesimin rahatlıkla yapabileceği aile bütçesini sarsmayan hobilerdendir.

Bazı bayanlar için örgü örmek yaşamın bir parçasıdır. Örgü örmeyi seven bayanlar birbirinden güzel model ve tasarım oluşturabilirler. Hatta farklı yelek modelleri ile ilgili arayışlarını da sürdürürler.

Anneler bebekleri için hazır yelekleri kullanmak yerine el örgüsü yelek kullanmayı tercih eder. Minik bedenler için bu durum daha sağlıklıdır. Böylece bebek yeleğinin ebatları da arzuya göre ayarlanabilir.

TUNUS BEBEK YELEKLERI 2015

TUNUS BEBEK YELEKLERI 2015

BEBEK Yelek

BEBEK Yelek

Erkek Bebek Yelek Modelleri (Yeni)

Erkek Bebek Yelek Modelleri (Yeni)

Bebek Yeleği Nasıl Yapılır? Kolay Bebek Yeleği Yapımı

Bebek Yeleği Nasıl Yapılır? Kolay Bebek Yeleği Yapımı

Bebek Yelek Örgü Modelleri

Bebek Yelek Örgü Modelleri

Erkek bebek yelekleri

Erkek bebek yelekleri

Bebek Yelekleri Yeni Modeller 2015

Bebek Yelekleri Yeni Modeller 2015

Bebek Yelek Örgü Modelleri

Bebek Yelek Örgü Modelleri

 

bebek yelekleri Galerisi

PAYLAŞ
Önceki İçerikYelek Modelleri
Sonraki İçerikBebek Örgü Modelleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here