Evinizde, en samimi ve en sıcak buluşma noktalarından biri mutfaklardır. Mutfaklar, kimi zaman en kalabalık arkadaş toplantılarının yemeklerini hazırlanma telaşı ile darmadağın olmuş, kimi zaman ise en romantik yemekler için lüks bir restauranta dönüşmüş bir mekân haline gelebilir. Kısacası sizinle birlikte yaşayan bir alandır mutfaklar. Bu sebepler ile mutfaklarınızda yapacağınız her dekorasyon işlemi hem estetik hem de fonksiyonel ve işlevsel olmalıdır.

Peki, evinizin belki de en hareketli ve en çok eşyası olan alanlardan birisi olan mutfaklarda, ne tür depolama çözümleri yaratabilirsiniz? Özellikle son dönemin en büyük problemi olan küçük mutfak sorununa da çözüm olacak mutfak dolapları ile hem alandan tasarruf yapabilir, hem de mutfak dekorasyonunuza şık ve tarz bir duruş kazandırabilirsiniz.

Pratik Çözümler: Kiler dolaplar

Evin en çok kullanılan alanlarından birisi olan mutfaklarda belki de herkesin yakındığı en büyük problem: yer bulma problemi. Tencereleri nereye koyacağınız, malzemeleri yerleştirme sorununuz yetmezmiş gibi bir de zorla yerleştirdiğiniz eşyalar yemek yaparken yine eski dağınıklığa geri dönmüyor mu? İşte tüm bu sorunlara çözüm olacak mutfak modellerinden birisi olan kiler dolaplı mutfak modelleri son dönemde oldukça revaçtadır. Hem küçük mutfak sorununa çözüm olacak hem de malzemelerinizi kolayca yerleştirmeniz için büyük bir depolama alanı ortaya çıkaracak olan kiler mutfak dolapları sayesinde, erzaklarınızı istediğiniz gibi depolayabilirsiniz.

Türkiye’nin önde gelen mobilya tasarım markalarından birisi olan Bellona markasının en son çıkan Bellona mutfak modelleri koleksiyonuna göz attığımızda da ilk dikkatimizi çeken detay; köşelerin değerlendirildiği ve kullanım olarak da oldukça pratik bir şekilde dizayn edilen bu kiler dolaplara oldukça fazla yer vermesidir. Eğer mutfağınızda yer konusunda problemler yaşıyorsanız, Bellona mutfak modelleri arasında kiler dolapların yaygın olduğu modeller sizin için ideal seçim olacaktır.

Mutfak dolabi modelleri — Resimli Yemek Tarifleri

Ev Dekorumuz ~ Bellona Mutfak Dolapları Modelleri ~ Ev ...

Bellona köşe mutfak modelleri | Evim Güzel Evim- Ev Dekorasyonu

Son Model Modern Mutfak Modelleri | bellona, bellona mobilya ...

mutfak modelleri bellona

lila mutfak modelleri - Bellona Mobilya Modelleri Fiyat Listesi

Ev Dekorumuz ~ Bellona Mutfak Dolapları Modelleri ~ Ev ...

2015 Mutfak Modelleri Fiyatları | Mobilya Modelleri

BELLONA MUTFAK MASASI | 2016 Yeni Bellona Mobilya Modelleri ...

Bellona köşe mutfak modelleri | Evim Güzel Evim- Ev Dekorasyonu

En güzel mutfak dolapları ve tasarımları

1000+ images about mobilya on Pinterest | Yemek, Salons and ...

Hollanda Mutfak Yenileme Euro Mobilya Hazır Mutfak Modelleri ...

Lake Mutfak Dolap Modelleri - Ev Dekorasyon | Mobilya ...

 

BELLONA MUTFAK MASASI | 2016 Yeni Bellona Mobilya Modelleri ...

2016 Mutfak Modelleri Fiyatı | Mobilya Modelleri

Son Model Modern Mutfak Modelleri | bellona, bellona mobilya ...

mavi mutfak modelleri - Bellona Mobilya Modelleri Fiyat Listesi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here