Mobilya konusunda kendini ispatlamış ve her kesimin beğenisini kazanmış olan bellona tek kişilik baza çalışmaları ile de kendine bir yer edinmiştir. Bellona yatakları hem ebat olarak hem de sağlık açısından her eve uygun olarak tasarlanmıştır.

Zamanımızın çoğunu uykuda geçiririz. Bunun için sağlıklı ve konforlu bir yatak seçimi yapmak gerekir. İyi bir yatak vücudumuzun önemli noktalarını özellikle omurgamızın dinlenmesini sağlar. Bu açıdan fiziksel yapıya uygun olan yatak kişinin enerji depolamasına neden olur. Bu sebeplerden dolayı yatak seçimine dikkat etmek gerekir.

Yatak seçiminde önemli olan yatağın biraz sert olmasıdır. Uygun olan zeminlerde yatağın performansı artmaktadır. Bazalar en ideal yatak zeminleridir. Baza hem yatağın düzgün durmasını sağlar hem de altbölümü sandık olarak kullanılır.

Baza seçiminde önemli olan kullanılan malzemenin kalitesidir. Bazalardaki açılıp kapanma mekanizması ve yayların kaliteli olması yatağın ömrünü uzatan etkenlerdendir. Birçok marka baza üretmesine rağmen kalitesinden dolayı bellona tercih edilir.

Bellona tek kişilik bazaları ortopedik yataklar ile birlikte satıldığı gibi ayrı ayrı da satış yapılmaktadır. İsteyen sadece baza ya da yatak alabilir. Bellona yatakları çok fonksiyonlu ürünlerdendir.

Bellona tek kişilik bazalar renk açısından da alternatiflidir. Bazalar direk zemin ile temas etmez. Ayakları da bulunur. Sandık kısımları da ideal ölçüdedir. Yatak başlıkları da tek alternatifli değildir. Her zevke ve beğeniye hitap edecek şekilde farklı yatak başlıkları da vardır. Yatak başlıklarında deri, kumaş veya sentetik kumaş kullanılmaktadır.

Ayrıca bellona dar mekânlardan yüksek performans alabilmek için yavrulu baza da üretmektedir. Bellona tek kişilik baza 850- 1.500 fiyat aralığındadır. Bellona çift kişilik baza da üretmektedir.

Doğru seçilmiş bir yatakta kişi mutlu uyandığı gibi güne enerjik de başlar.

BELLONA TEK KIŞILIK BAZA FIYATLARI | 2016 Yeni Bellona ...

BELLONA TEK KIŞILIK BAZA FIYATLARI | 2016 Yeni Bellona ...

BELLONA TEK KIŞILIK BAZA FIYATLARI | 2016 Yeni Bellona ...

Bellona baza modelleri ve baza fiyatlari — Resimli Yemek

Bellona baza modelleri ve baza fiyatlari — Resimli Yemek ...

Bellona tek kişilik baza modelleri 2016 - Bellona mobilya ...

2015 Bellona Tek Kişilik Baza Modelleri | SecretHome

Tek Kişilik Baza Modelleri ve Fiyatları | Yapı Dekorasyon 360

 

Bellona Yatak Baza Modelleri 2015 | 2016 Yeni Bellona Mobilya ...

 

2013 Bellona Bazalar – Bellona Baza Fiyatları 2013

 

Ev Dekorumuz ~ Bellona Tek Kişilik Baza Modelleri 2015 ~ Ev ...

BELLONA YATAK BAŞLIKLARI | 2016 Yeni Bellona Mobilya ...

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here