Ev dekorasyonunda ferahlığın, saflığın ve rahatlığın ön planda olmasını isteyenler, beyaz renk tercihinden vazgeçemezler. Beyaz renk, küçük mekânları büyük ve geniş gösterme algısı ile küçük mekânların da kurtarıcı rengi olmaktadır. Siz de evinizde beyaz rengin huzurlu ve ferah dünyasına yer vermek istiyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

BİR SAHİL KASABASI ETKİSİ

Beyaz rengin aklımızda çağrıştırdığı ilk görüntülerden biri minik sahil kasabalarında bulunan yazlık evlerdir. Mavi ve turkuaz renkleri ile birlikte kullanılarak taze ve deniz kokan mekânlar yaratmak mümkündür. Siz de beyaz ve mavi kullanarak evinizi sahil kasabasında yer alan yazlık bir eve dönüştürebilirsiniz. Bu tarz bir dekorasyonu deniz kabukları ve taze çiçekler ile tamamlayabilir, uçuşan keten dokulu tüller ile de güçlendirebilirsiniz.

DOĞALLIĞIN HUZURU

Beyaz renk ve ahşap dokusunun uyumu, bu sezon doğal tarzda ev dekorasyonu yaratmak isteyenlerin kurtarıcı ikilisi olacaktır. Beyazın ferah algısı, ahşabın doğallığı ile birleşince ortaya sakin ve huzurlu bir mekân çıkacaktır. Bu tarz bir dekorasyonu yeşil renk ile tamamlayabilir, doğal havaya etkili bir vurgu yapabilirsiniz. Kahverengi ve toprak tonları ile güçlendirerek de doğal bir mekân yaratabilirsiniz.

İpucu: Bu tarz bir dekorasyonda kullanacağınız ahşap mumluklar; doğal ağaç kütüklerinden yapılan objeler ve ahşap sandıklardan yapılacak değişik raf ve kitaplıklar, farklı bir etki yaratacaktır.

ÇİÇEK BAHÇESİNDE GİBİ

Ev dekorasyonunda tercih edeceğiniz beyaz renk country tarz ile birleştiğinde, sıcak ve samimi mekânlar ortaya çıkacaktır. Bu sebeple ev dekorasyonunda beyaz rengini kullanırken, pastel tonda pembeler ve çiçek desenli koltuklar veya kumaşlar ile birlikte kullanın. Bu birliktelik counrty tarzına uygun bir mekân ortaya çıkaracağı gibi, kendinizi adeta bir çiçek bahçesinde hissetmenize de imkân sunacaktır.

dekorasyonda beyaz etkisi

dekorasyonda beyaz etkisi

Beyaz Salon Dekorasyon Örnekleri

Beyaz Salon Dekorasyon Örnekleri

Beyaz Ev İçin Dekorasyon Fikirleri

Beyaz Ev İçin Dekorasyon Fikirleri

Beyaz dekorasyon örnekleri

Beyaz dekorasyon örnekleri

Beyaz Salon Dekorasyon Örnekleri

Beyaz Salon Dekorasyon Örnekleri

gümüş ve beyaz dekorasyon şekilleri (2) › Evim Şahane Ev

gümüş ve beyaz dekorasyon şekilleri (2) › Evim Şahane Ev

Ev Dekorasyon ♥ Beyaz Dekore Edilmiş Harika Bir Ev

Ev Dekorasyon ♥ Beyaz Dekore Edilmis Harika Bir Ev

Beyaz Renk Ev Dekorasyonu

Beyaz Renk Ev Dekorasyonu, Beyaz Ev Dekorasyon Örnekleri

Ev Dekorasyon Fikirleri, Beyaz Oda Dekorasyonu

Ev Dekorasyon Fikirleri » Blog Archive » Beyaz Oda Dekorasyonu

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here