Siyah ve beyaz, moda dünyasında olduğu kadar ev dekorasyonlarında da vazgeçilmez renk ikilisidir. Siyahın gösterişli ve lüksü çağrıştıran dokusu, beyazın saflığı ile birleşince ortaya hem şık hem de ferah mekânlar çıkmaktadır. Evinizde modern bir hava yaratmak istiyorsanız siz de siyah ve beyazın muhteşem uyumundan faydalanabilirsiniz.

Siyah-beyaz dekorasyonda en çok yapılan uygulama duvar renklerinde siyah ya da beyazı kullanmaktır. Bu noktada önerimiz geniş mekânlar için siyah rengini duvar rengi olarak seçebilecekken, küçük mekânlar için beyazın büyük ve geniş gösteren algısından faydalanmanızdır.

TRENDE UYUN: SİYAH DERİ KANEPELER

Biraz erkeksi, biraz modern bir etki bırakan deri dokusu, bu sezonda da tabiri-caizse ortalığın tozunu attırmaya devam etmekte. Siz de derinin bu sert ve keskin çizgisinden faydalanmak istiyorsanız siyah deri kanepe kullanarak bu havayı yaratabilirsiniz. Üstelik siyah deri kanepeler, bu sezonun da popüler ürünlerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Siyah-beyaz ev dekorasyonunu sevenlerin kurtarıcısı olacak siyah kanepeleri, isterseniz beyaz aksesuar ve beyaz duvarlar ile tamamlayın. İsterseniz de biraz doğal temadan faydalanıp ahşap objeleri de işin içine katın. Siyah deri kanepeler, şıklığın garantisi olarak her tarza ayak uyduracak, tarz bir seçim olacaktır.

SİYAH-BEYAZ ÇİZGİ DESENİ

Son dönemde desenli duvar kâğıtları uygulamaları ile ev dekorasyonuna damgasını vuran bazı desenler olmuştur. Siyah-beyaz çizgi deseni bu desenlerin başında gelmektedir. Siyah-beyaz bir ev dekorasyonu yapmak isteyenler için de farklı bir alternatif olan çizgi deseni, özellikle tek bir duvara uygulandığına oldukça şık ve farklı duracaktır.

İpucu: Siyah-beyaz çizgi deseni, pop-art modasının da bir yansıması olarak kullanılabilir. Bu deseni canlı renklerle birlikte kullanırsanız evinizde hem siyah-beyaz renklerin uyumunu, hem de pop-artın eğlenceli dünyasının renkliliğini yansıtabilirsiniz.

Siyah Beyaz Ev Dekorasyonu Fikirleri

Siyah Beyaz Ev Dekorasyonu Fikirleri

Siyah beyaz dekor

muhteşem siyah ve beyaz ev dekorasyonu görselleri

muhteşem siyah ve beyaz ev dekorasyonu görselleri

Siyah beyaz ev dekorasyonu

DEKORASYON BİLGİLERİ: Siyah

Siyah beyaz çizgili modası evlere girerse

Siyah beyaz çizgili modası evlere girerse

Siyah beyaz dekorasyon bilgileri

Siyah beyaz dekorasyon bilgileri

Dekorasyonda Siyah ; Beyaz

Dekorasyonda Siyah amp; Beyaz

Siyah beyaz dekorasyon modelleri

siyahbeyaz

Siyah Beyaz 2015 Dekorasyon Modelleri

Siyah Beyaz 2014 Dekorasyon Modelleri

siyah

siyah

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here