Ev dekorasyonunda değişiklik yapmak isteyenlerin ilk aklına gelen değişiklik fikri elbet ki boya rengini değiştirmektir. Hem düşük bütçe ile değişiklik yapabilme avantajı hem de renklerin ev atmosferini tamamen değiştirebilecek güce sahip oluşu, dekorasyon değişikliklerinde boya rengi değişikliğini ilk sıraya koymaktadır.

Ev dekorasyonunda duvar rengini değiştirmek istediğinizde, sizi birçok renk seçeneği bekleyecektir. Bu renk alternatifleri, ev dekorasyonunda tercih edeceğiniz rengi bulurken sizi büyük bir çıkmaza da sürükleyebilir. Ünlü boya firmalarının kataloglarında yer verdiği onlarca yer arasından bir renk vardır ki, her sezon popüler olmayı başarır. Deniz kabuğu rengi tüm boya firmalarının ön plana çıkardığı ve popülerliği asla geçmeyen iç cephe boyası renkleri arasında yerini almıştır.

Peki, deniz kabuğu rengi neden en çok tercih edilen renkler arasındadır? İşte deniz kabuğu rengini tercih etme sebepleri…

Açık Ve Ferah Mekânlar İçin Tek Renk: Deniz Kabuğu

Deniz kabuğu rengi, toprak ton renkleri arasında bulunur. Açık bir renk tonu olduğundan dolayı kullanıldığı alanlara ferah ve sakinleştirici bir atmosfer katmaktadır. Deniz kabuğu rengi, natürel ve açık tonlu olması sayesinde neredeyse her mekânda rahatlıkla kullanılabilir. Natürel tonda olması, yaratılmak istenilen dekorasyon trendine göre deniz kabuğu renginin yanında kullanılacak ikinci bir renk için birçok alternatifi de mümkün kılacaktır.

Deniz kabuğu renginin popüler olmasının en büyük nedenlerinden birisi de küçük odalar için ideal renkler arasında bulunmasıdır. Açık bir renk olmasından dolayı, kullanıldığı mekânları olduğundan daha büyük gösterme hilesine de sahiptir.

İpucu: Deniz kabuğu rengi ile natürel tarzda bir dekorasyon yaratmak istiyorsanız, bu renk ile ıslak kum rengini bir arada kullanabilirsiniz. Dyo renk katalogunda deniz kabuğu renginin en iyi kullanım alternatifi olarak da bu ikiliye yer verilmiştir.

Marshall Deniz Kabuğu Rengi Duvar Boyası › DEKOR SARAYI ...

Güncel modeller: ıslak kum rengi

Marshall boya renk kataloğu | Mobilya Haberleri

Yeni Moda Marshall Ev Boya Renkleri galerisi resimleri ...

Ev Dekorumuz ~ Deniz Kabuğu Rengi Duvar Boyası ~ Ev Dekorasyonu

marshal 2015 iç cephe kartelası - 23/04/2016 ...

Deniz kabuğu rengi ile müthiş ortamlar! - Boya Renkleri Kartelası

 

marshall deniz kabuğu rengi iç cephe duvar boyası rengi ...

Marshall boya renkleri ve fiyatları | Evini.Bastanyarat.com

Marshall Deniz Kabuğu Duvar Boyası Rengi! | Dekorasyon ...

Ev Dekorumuz ~ Deniz Kabuğu Rengi Duvar Boyası ~ Ev Dekorasyonu

Deniz Kabuğu Rengi Marshall Polisan Dyo Oturma Odası Duvar ...

Güncel modeller: ıslak kum rengi

boya renkleri nasıl yapılır › Ev Dekorasyon Fikirleri Önerileri

Mayıs 2013

Petek İnşaat, Petek Emlak, Petek Gayrimenkul, Beylikdüzü ...

Marshall Boya Renk Kataloğu | Dekorasyon Önerileri ve ...

Deniz kabuğu rengi ile müthiş ortamlar! - Boya Renkleri Kartelası

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here