İlkbaharın kendisini gösterdiği ve havaların ısındığı şu günlerde evlerinizi baharın coşkusuna ve tazeliğine hazırlamaya ne dersiniz? Bunun için; baharın tazeliğini içinde barındıran renklere yönelerek evinizde ilkbahara merhaba diyebilirsiniz.  İlkbahar mevsimini çağrıştıran renkler ile yeniden dekore edilen ve mevsime hazırlanan evler, bahar mevsiminde içimizi neşelendirecek ve kendimizi daha iyi hissetmemize yardımcı olacaktır.

İlkbahar mevsimini çağrıştıran renklere göz attığımızda; sezonun favori renkleri arasında gösterilen, sıcak ve pastel bir ton olması sebebiyle evlere çok yakışan bir renk olan vanilya çiçeği rengini ilk sıralarda görmekteyiz. Vanilya çiçeği rengi özellikle duvar boyalarında oldukça sık kullanılmaktadır ve kullanıldığı mekânlarda soft bir atmosfer yaratmaktadır.

Vanilya çiçeği rengi ile odalarınızda oldukça sade fakat şık bir dekorasyon tarzı elde edebilirsiniz. Ayrıca vanilya çiçeği renginin içinde barındırdığı romantik ve country tonlar ile hem romantik hem de country tarzda bir dekorasyon tarzına da imza atabilirsiniz.

Vanilya çiçeği; ünlü boya firmalarının da yeni sezon renk kartelâlarında popüler olarak gösterdiği renklerden birisidir. Marshall, Filli Boya, Polisan gibi ünlü firmalar; vanilya çiçeği rengine ayrı bir önem vermekte, bu renkte dekore edilen mekânların sade, şık, elegan bir tarza imza atacağını belirtmektedir.

Dekorasyonda Trend İkili: Vanilya Çiçeği-Buz Beyazı

Buz beyazı hem doğal hem de oldukça fresh bir renk tonudur. Bu sezonda da duvar rengi olarak popüler bir şekilde kullanılan vanilya çiçeği; buz beyazı renk tonuna en çok yakışan renklerin başında gelmektedir. Ünlü boya firmalarından birisi olan ve dekorasyonda trend renkleri belirleyen Marshall markasının renk kataloguna baktığımızda da örnek dekorasyon görsellerinde Marshall vanilya çiçeği boya renginin buz beyazı rengi ile birlikte kullanıldığını göreceksiniz.

Marshall Boya Renk Kataloğu | Dekorasyon Önerileri ve ...

Vanilya Çiçeği Rengi Duvar Boyası Marshall Boya Fikirleri ...

Vanilya Çiçeği Duvar Boyası Örnekleri - Boya Renkleri Kartelası

marshal 2015 iç cephe kartelası - 22/04/2016 ...

marshal 2015 iç cephe kartelası - 22/04/2016 ...

109741_marshall_vanilya_cicegi.jpg

Marshall Vanilya Çiçeği Boya Rengini Kullandınız mı? › Ev ...

Vanilya Çiçeği Duvar Boyası Örnekleri - Boya Renkleri Kartelası

VANİLYA ÇİÇEĞİ DUVAR BOYASI RENGİ İLE DEKORASYON | Ev ...

En Yeni Polisan iç cephe renk kartelası Modelleri ...

Moda marshall boya renkleri vanilya çiçeği Galerisi › Ev ...

Marshall boya renkleri ve fiyatları | Evini.Bastanyarat.com

marshall boya renk kataloğu, 2011 marshall boya renk kataloğu ...

Fawori Vanilya çiçeği boya rengi Galerisi › Ev Dekorasyon ...

Vanilya Çiçeği Duvar Boyası Rengi İle Özel Ortamlar ...

Yeni Çıkan Marshall Boya Renkleri dekorasyon fikri ...

Şık Vanilya çiçeği boya rengi Fotoğrafları › Ev Dekorasyon ...

 

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here