Ev dekorasyonunda son zamanda artan bir ilgi ile özenle dekore edilen mekânlardan birisi de yatak odalarıdır. Yatak odası, günün başladığı ve bittiği yer olduğundan dolayı, bu alanı dekore ederken daha konforlu vakit geçirmek ve dinlenebilmek kriterleri üzerinde durulmaktadır.

Yatak odası dekorasyonunda en önemli adım ise dekorasyonun ana hatlarını da oluşturacak olan yatak odasına seçilen mobilyalardır. Yatak odası mobilya seçimi yapılırken; hem kullanışlı olması hem de yatak odanızda yaratmak istediğiniz dekorasyon tarzına uygun seçimler yapılması önemli kriterler olacaktır. Peki, yatak odası dekorasyonu yapılırken yatak odasında en temel mobilyalardan birisi olan gardırop seçimi nasıl yapılmalıdır? Sezonun en çok tercih edilen ve en tasarım gardırop modelleri hangileridir?

Yeni Sezon Gardırop Modelleri

Gardıroplar, yatak odası dekorasyonuna katkı sağlayan en önemli mobilyalardan birisidir. Gardıroplar, yatak odası dekorasyonuna şık duruşu ile güzel bir dokunuş sağlarken, aynı zamanda kıyafetlerin ve aksesuarların depolanması için ekstra alan da kazandırmış olur.

Yatak odanızın dekorasyon tarzını tamamlayan gardırop modelleri arasında, Türkiye’nin önde gelen mobilya markalarından birisi olan İstikbal gardırop modellerine göz atıp, sezonun en popüler gardırop modellerini ortaya çıkarabiliriz. İşte İstikbal 2016 gardırop modelleri

Ahşap Gardırop Modelleri

Gardırop denildiğinde klasikten vazgeçmeyen bir çizginiz var ise; ahşap yapıda olan gardıroplar sizin için ideal seçim olacaktır. Üstelik ahşap gardıroplar artık hem klasik hem de modern olmak üzere her türlü dekorasyon tarzında kullanılabilmekte. Kullanım alanının genişlemesi ve ahşabın her sezon olduğu gibi bu sezonda oldukça popüler malzemelerden biri haline gelmesi, ahşap gardırop modellerini yine en çok tercih edilenler arasında birinci sıraya yükseltti.

Lake Gardıroplar

Yatak odanızda klasik ya da vintage bir görünümden hoşlanmayanlardansanız ve modern tasarıma uygun bir gardırop seçmek istiyorsanız; lake tasarım denilen parlak düz gardırop modelleri sizin için uygun tercih olacaktır. Lake gardıropların en büyük avantajı ise renklerin tamamen sizin zevkine göre tasarlanabilmesi.

Son dönemde siyahın mobilyalarda artan bir popülerlik ile kullanılması sonucunda siyah lake gardıroplar da sezonun hit parçaları arasında yerini almıştır.

İstikbal Mobilya Yeni Moda Gardrop Modelleri 2015 | Dekorstyle

istikbal gardrop | Dekorstyle

İstikbal Royal Yatak Odasi gardrop | Dekorstyle

2016 Trendi İstikbal Gardrop Modelleri | Dekoryazar.com

2015 İstikbal Gardrop Modelleri

İstikbal Mobilya Yeni Moda Gardrop Modelleri 2015 | Dekorstyle

İstikbal Mobilya Gardrop Fiyatları - İstikbal, İstikbal ...

Ev Dekorumuz ~ ISTIKBAL MOBILYA GARDROP MODELLERI | Modeller ...

Yatak Odası 5 Kapılı Gardrop Modelleri 2016 İstikbal Yatak ...

İstikbal gardırop modelleri | Leylara - Her şey burada!

2015 İstikbal Gardrop Modelleri

Gardrop ve mobilya dekorasyon — Resimli Yemek Tarifleri

İstikbal 2016 Yatak Odası Takımları Fiyatları | Dekorasyon Tarz

 

İstikbal Mobilya Yeni Moda Gardrop Modelleri 2015 | Dekorstyle

2015 İstikbal Gardrop Modelleri

2016 Trendi İstikbal Gardrop Modelleri | Dekoryazar.com

İstikbal Mobilya 2016 Gardrop Modelleri – Cool Kadın ...

Göktaşlar Grup - İstikbal ShowRoom AKSARAY

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here