Ebeveyn olmak; evli çiftlerin yeni bir hayata merhaba diyecekleri heyecanlı bir dönemdir. Ailelerine yeni bir üyenin katılacağını öğrenen çiftler, hemen bebek hazırlıklarına başlar. Kıyafetler, yapılacaklar, oda dekorasyonu derken bebeğin ilk dönemlerini rahat bir şekilde geçirmesi için önemli bir aşama da karşımıza çıkar: beşik seçimi.

Beşik seçimi yaparken, bebeğinizin sizin yanınızda olmadığınız zamanlarda bile güvende kalabileceği ve aynı zamanda bebeğinizin rahatı için oldukça konforlu olan modeller üzerinde durmanız gerekmektedir. Nasıl ki yetişkinlerin uyku kalitesi yatak seçimi ile ayı doğrultuda ise; bebeklerin de uyku kalitesi bebek beşiği seçimi ile aynı doğrultudadır.

Peki, bebek beşiği modellerine baktığımızda; karşımıza çıkan en kullanışlı modeller hangileridir? İşte Türkiye’deki büyük markalarından biri olan Koçtaş bebek beşikleri modelleri…

Park Yatak

Park yatak denilen beşik modeller, son zamanlarda ebeveynlerin en çok tercih ettiği modeller arasındadır. Kapanıp seyahatlere götürülebilir olması, 3 aydan sonra üst parçasının sökülüp oyun parkı olarak iki yaşına kadar kullanılması, tercih edilebilirliğini arttıran özelliklerin başında gelmekteydi. Üstelik fiyat olarak da geniş bir aralıkta olması, her bütçe tarafından tercih edilebilmesini kolaylaştırmaktadır.

Park yatak beşik modellerinin en büyük dezavantajları ise; yerleştirilen odada geniş bir alanı kaplamasıdır. Ayrıca yer değişikliği yapmak, tekerlekli bir model olmasına rağmen pek kolay değildir.

Ahşap Beşik Modelleri

Ahşap beşikler, son zamanda en çok tercih edilen beşik modellerinden bir diğeridir. Şıklığı ve farklı tasarımları ile dikkat çeken bu modellerin en büyük dezavantajı ise, portatif olma özelliğinden uzak olmalarıdır. Ahşap beşikler, ortalama altı aylık kullanıma uygundur. Ahşap yapılarına rağmen ağır yapısı yoktur ve sallanabilme özellikleri vardır. Ayrıca cibinlik takılabilme gibi özelliği bu beşik modelinin seçiminde en önemli kriterlerden birisidir.

Beşik Modelleri | Akıl Sepeti

Modern Prenses '- Prens Bebek Beşikleri | yeni dekorasyon ürünleri

Bebek Beşik Modelleri Ve Fiyatları - Ev Dekorasyon | Mobilya ...

Çilek Bebek Karyolası ve Fiyatları - Dekorasyon Dünyası

YeniHayatımınİlkGünü: Beşik

En Yeni Çilek Bebek Odası Modelleri 2015 | Dekorstili.com

Çilek Bebek Karyolası ve Fiyatları - Dekorasyon Dünyası

Koçtaş bebek odası 2015 - Ev Dekorasyon | Mobilya Dekorasyon ...

Bebek Beşikleri - GittiGidiyor

Bebek beşik modelleri 2014 | Dekorasyonweb.com

Bebek odası modelleri - Modaquaz.Com ®

En Yeni Çilek Bebek Odası Modelleri 2015 | Dekorstili.com

Yeni Moda Portatif Bebek Beşiği Modelleri 2015 | Dekorstili.com

2014 İlginç Bebek Beşik Tasarımları › Dekorasyon Önerileri Ev ...

Bebek Karyolası Ölçüleri koçtaş | Moda ile ilgili tanıtımlar

Koçtaş Bebek Beşikleri - Moda Blog

Bebek odası modelleri - Modaquaz.Com ®

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here