Ranza yataklar, kalabalık veya yeri dar olan aileler için en güzel tercihlerden birisidir. Ranzalar, eskiden sıkıcı görüntüleri ile bilinen bir yatak modeli iken; günümüzde farklı tasarımlara sahip modellerin dekorasyon mağaza vitrinlerini süslemesi ile birlikte oldukça eğlenceli görüntüdedir.

Peki, büyük dekorasyon ve mobilya markalarının ranza modellerine baktığımızda, çocukların sağlığı ve konforu için en uygun olan modeller hangileri olacaktır. Türkiye’de önemli bir mobilya markası olan Mondi markasının yeni sezon kataloğuna göz attığımızda da birbirinden farklı ve neşeli ranza tasarımlarını görmekteyiz. İşte Mondi ranza modelleri

Merdivenli Değil Basamaklı Ranzalar

Çocuk odası takımlarının en gözde yatak modeli olan ranza modellerini tercih ederken güvenlik konusu çok önemlidir. Mondi markası da diğer büyük markalar gibi ranza modellerinde güvenli iniş çıkışı sağlamaya yeni modellerinde büyük özen göstermiştir. Ranzaların üst katlarına ulaşım için konulan basamaklar oldukça güvenlidir.

Eğlenceli Tasarımlar İçin: Rengârenk Ranzalar

Çocuğunuzun dünyası kadar renkli bir çocuk odası yaratmak istiyorsanız, yeni sezonda rengârenk ranza modellerinden birini tercih etmeniz ideal seçim olacaktır. Çocukların ruhunu neşelendirecek canlı renkler, ranza modellerinde kullanılarak oldukça neşeli ranzalar yaratılmıştır.

Çekmeceli Ranzalar Çok Moda

Odanın kullanım alanını geniş tutmak amacı ile ve depolama çözümlerine alternatif olması açısından çekmeceli ranzalar oldukça kullanışlıdır. Dağınıklığı önlemek için özel olarak tasarlanmış bu ranza modelleri, küçük çocuk odaları için kurtarıcıdır.

Kitaplık Ve Ranza Bir Arada

Ranza modelleri arasında en dikkat çekici olan modellerden birisi de kitaplıklı olan modellerdir. Küçük odalarda ayrı bir kitaplığın kaplayacağı yerden tasarruf etmeyi de kolaylaştıran kitaplıklı ranza modelleri sayesinde, çocuk odasında derli-toplu bir görünüm de elde edilir.  Ayrıca ikisi bir arada ranza modelleri tercih ederek, çocukların oyun alanlarından da çalmamış olursunuz.

Nepal Genç Odası Mondi Mobilya Yatak Baza Ev Tekstili
2014 Ranza Modelleri | Mobilya ve Ev Dekorasyonu Trendleri
BELLONA RANZA FIYATLARI | 2016 Yeni Bellona Mobilya Modelleri ...
Ranzalı çocuk odası modelleri ve fiyatları › yenihalilar.com
2014 Ranza Modelleri | Mobilya ve Ev Dekorasyonu Trendleri
Genç Odası Ranza Tasarımları 2015 › yenihalilar.com
 
Ankara Mondi Ranza | Dekorasyon Cini
Ranza Modelleri | | Dekorasyon Cini
Mondi Smart Ranza - Körfez Mobilya
BELLONA RANZA FIYATLARI | 2016 Yeni Bellona Mobilya Modelleri ...
En Ucuz Genç Odası Ranza Modelleri Kinderbett | Dekorasyon Tarz
Mondi Genç Odaları ve Fiyatları - Dekorasyon Dünyası
Ranzalı çocuk odası modelleri ve fiyatları › yenihalilar.com
Süslü Genç Odası Ranza Modelleri 2015 | Dekorasyon Tarz
Çocuk Odası 2015 Fonksiyonel Ranza Modelleri | Dekorasyon Tarz
Mondi Smart Ranza - Körfez Mobilya
 
BELLONA RANZA FIYATLARI | 2016 Yeni Bellona Mobilya Modelleri ...
 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here