Ev dekorasyonunda tarz ayrıntıda gizlidir diye düşünenlerdenseniz, evinizi dekore ederken kumaş seçimi ve kumaş bilgisinin de ne kadar önemli olduğunu bilmeniz gerekir. Evinizin tarzını en iyi tamamlayacak detaylardan birisi olan kumaşlar, farklı desen ve dokuları ile evinizde bambaşka bir atmosfer yaratmanın en kolay yolu. Önemli olan hangi kumaşı nerede ve nasıl kullanacağınızı bilmektir.

Döşemelik kumaşlar; duvar kaplamalarından koltuklara, perdelerden masa örtülerine kadar evin neredeyse her alanında karşımıza çıkabilir. Evinizin en kuytuda kalmış yerini bile daha güzel ve daha şık gösteren gizli kahramanlardır kumaşlar.

Kumaş çeşitlerine baktığımızda karşımıza farklı isimlerde birçok kumaş çeşidi çıkmaktadır. Peki, kumaş çeşitleri arasında yılın en popüler olan modelleri hangisidir? İşte 2016 yılının en popüler kumaş çeşitleri…

Hem Pratik Hem De Ekonomik: Alkantra

Polyester ve poliüretan iplikten dokunan alkantra kumaş çeşidi; daha çok perde ve duvar kaplamasında tercih edilmekte. Maliyeti azalttığı için, koltuk kumaş kataloglarında da yer bulan bu kumaş sağlam ve yumuşak dokusu ile bilinmekte.

Damasko Kumaş Çeşidi

Oryantalist bir dekorasyon tarzının vazgeçilmezi; çift taraflı, mat iplik desenler üzerine parlak saten ipliğin dokunmasıyla elde edilen gösterişli bir kumaştır. Geleneksel ve klasik çizgileri sevenler için ideal bir kumaştır.

Sıcak Bir Ev Dekorasyonu: Kaşmir Kumaş Çeşidi

Anavatanı Çin ve Tibet olan kaşmir, en bilinen kumaş çeşitlerinden birisidir. Yünlü, sıcak tutan yapısıyla bilinen bu kumaş türü; perdelerde, battaniye ve yastıklarda sıkça kullanılır.

Klasikten Vazgeçemeyenlere: Kadife

Kadife kumaş çeşidi, klasik tarzdan vazgeçemeyenlerin en popüler tercihidir. Farklı renk ve desenleriyle özellikle koltuk kumaş kataloglarının gözde kumaş çeşitlerinden birisidir. Kadife kumaş özellikle son zamanlarda oldukça moda! Koltuk haricinde;  perde, yastık ve hatta duvar dekorasyonuna bile kullanılmakta.

Galeriler Bursa Koltuk Döşeme - gFb Koltuk, Koltuk Tamiri ...
koltuk kumaşları - koltuk kaplama koltuk tamiri koltuk döşeme ...
Çetin Koltuk Döşeme (0216) 373 7261
Tay Tüyü Kumaşlar Nasıldır?
KETEKS DÖŞEMELİK KUMAŞ '- DERİ
Kumaş Deri Kataloğu
Tay Tüyü Kumaşlar Nasıldır?
Defne Yataklı Koltuk Takımı - İndirimli Koltuk Takımları ...
DÖŞEMELİK KUMAŞLAR | Kumasci.com/Shop
Kumaş Deri Kataloğu
Ürün katalogu : Adoksan Tekstil, Sanayi ve Ticaret AŞ : ALL ...
Koltuk Döşemelik Kumaş Seçimleri
Josephine Koltuk Modelleri - Dekorasyon Dünyası
Kumaş Kartelası - Persan
koltuk kumaşı satın al – Likralı Gabardin Kumaş
EVDEKOR - Exclusive döşemelik ve perdelik kumaşlar
DÖŞEMELİK KUMAŞLAR | Kumasci.com/Shop
Epengle Döşemelik Kumaş
Renk Kartelası
 

PAYLAŞ
Önceki İçerikMondi Ranza Modelleri
Sonraki İçerikİkea Sedir Yatak

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here