Mutfak dekorasyonundan sıkıldınız ve değişiklik yapmak istiyorsunuz. Fakat hangi tarz bir mutfak dekorasyonu yaratacağınıza bir türlü karar veremiyorsunuz. İşte, 2016 yılında oldukça popüler olan mutfak dekorasyon modellerinden bir kaçı…

Akdenizli Mutfak Dekorasyonu

Mutfağını yenilemek isteyenlere fakat hangi tarz mutfak dekorasyonu uygulayacağına bir türlü karar veremeyenlere; sezonun en iddialı ve en popüler dekorasyon tarzı olan Akdeniz tarzı mutfakları önerebiliriz.  Akdenizli mutfak dekorasyonuna sahip olmak için yapılan en güzel uygulama ise çini desenli mutfaklardır.

Beyaz ve mavi renklerin ağırlıkta olduğu, ahşap rengin ve dokunun bu dekorasyona eşlik ettiği Akdenizli bir mutfakta, çini desenlerini kullanarak hem eski geleneksel görüntüye bir gönderme yapabilir, hem de farklı bir uygulama ortaya koyabilirsiniz. Özellikle de çini desenli fayanslar, mutfak fayans modelleri arasında yeni sezonun en popüler modellerindendir.

Country Mutfak Dekorasyonu

Son dönemde ev dekorasyonunda ön plana çıkan dekorasyon tarzlarından biri olan country tarz; uygulandığı alanlara hem dönemsel hem de şık bir etki katmaktadır. Country tarzı mutfak dekorasyonunda yakalamak için, genelde beyaz renge ağırlık vermeli; oymalı mobilyalar ve çiçek desenli perdeler ile bu tarzı tamamlayabilirsiniz. Beyaz ya da uçuk pembe renk mermer bir mutfak fayansı modeli ile de vintage tarzı daha belirgin hale getirebilirsiniz. Mermer fayanslar, mutfak fayans modelleri arasında son dönemde en çok tercih edilen modellerin başında gelmektedir. Bunun sebepleri, mermer fayansın görüntüsünün şıklığı ve temizlenmesinin kolay oluşudur. Özellikle tek renk seçinle bir mermer fayans modeli ile hem vintage havası estirebilir, hem de şık bir mutfak dekorasyonu elde edebilirsiniz.

İpucu: Rustik-country tarzda bir mutfak dekorasyonundan yana olanlar, fayans modeli seçiminde son zamanların en popüler modellerinden biri olan taş görünümlü fayans modellerini kullanabilirler.

mutfak-fayans-modelleri (6) - Moddadekor.com

Mutfak Fayans Modelleri resimli | Moda haberleri

Tezgah Arası Cam Mozaik Modelleri Görselleri › Binbir Dekor

Mutfak Fayans Modelleri 2016 Modası

Mutfakta Tezgah Fayans Modelleri | Yapı Dekorasyon 360

Seramiksan Mutfak Fayans Modelleri - En Güzel Dekor

2012 fayans modelleri mutfak ve banyo fayanslari — Resimli ...

Mutfak Tadilat ve Dekorasyonu | Gezer Dekorasyon | Mutfak ...

2016 Mutfak fayans modelleri | Dekorasyon Önerileri ve ...

mor-mutfak-fayası.jpg

2015 Mutfak Mozaik Fayans Modelleri | Dekorasyon Fikirleri Ve ...

BEYLİKDÜZÜ MUTFAK Tezgah Boncuk Fayans,0532 1728016 - YouTube

Mutfak Fayans Modelleri 2016 Modası

Mutfak Fayans Modelleri 2015 | Aktif Moda

Mutfak fayans modelleri ve fiyatları 2016 | Dekorasyon ...

Mutfak Fayans Modelleri 2015 | Aktif Moda

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here