2016 yılında ünlü boya firmalarının boya kataloglarını incelediğimizde, son döneme damgasını vuran iç cephe boya renklerine dair fikir sahibi de oluruz. Boya firmalarının en önemli markalarından biri olan Polisan boya markasının 2016 yılına ait renk kataloğunu incelediğimizde, karşımıza çıkan ve sezonda oldukça popüler olan bir renk dikkatimizi çekecektir: romans rengi.

2016 yılının gerek moda dünyasında gerekse de ev dekorasyonunda pastel renklere dönüş trendinin ön plana çıktığını düşünürsek; çok uçuk bir pembe ve tatlı bir bej rengi tonunun birleşimi olarak tanımlayacağımız romans rengi de bu trendi en iyi yansıtan renklerden birisi olacaktır.

Polisan boya romans rengi, yaz mevsiminin gelmesi ile evinde dekorasyon değişiklikleri yapmak isteyenlerin de ilgisini çekecek renklerden birisidir. Peki, sezonun pastel trendine uygun bir renk olan romans rengi, ev dekorasyonunda hangi tarza uygundur? Romans rengi duvar boyası tercih edildiğinde diğer dekorasyon renkleri olarak hangi renkler kullanılmalıdır? İşte romans rengi iç mekân dekorasyonun püf noktaları…

Modern Ve Ferah Bir Mekân İçin

Polisan boya markasının 2016 yılına ait renk kataloğuna baktığımızda; modern renklerin oldukça ön plana çıktığını görmekteyiz. Ev dekorasyonunda hem modern hem de ferah bir etki yaratmak için, açık renklere yönelmek doğru bir tercih olacaktır.

Modern bir dekorasyon için duvar rengi olarak sezonun en popüler renklerinden birisi olan romans boya rengini kullanabilir, bu rengi dekorasyonda tercih edeceğiniz buz mavisi, mistik somon, krem ve dingin yeşil gibi renkler ile birlikte destekleyebilirsiniz.

Vintage Ve Country Bir Tarz İçin

Ev dekorasyonunda her tarza uygun bir renk olan romans rengi duvar boyası; hem modern iç mekân dekorasyonlarında tercih edildiği gibi hem de country ve rustik tarzda mekanlar elde etmek için tercih edilebilir.

Polisan İç Cephe Renk Kataloğu 2012 - Dekorasyon Dünyası

Polisan Çoook Çekici Öneriler

Polisan Çoook Çekici Öneriler

Polisan Renk Kartelası ( Kataloğu ) | Dekorasyon Önerileri ve ...

Polisan İç Cephe Renk Kataloğu 2012 - Dekorasyon Dünyası

Polisan İç Cephe Renk Kataloğu 2012 - Dekorasyon Dünyası

Polisan Renk Kartelası ( Kataloğu ) | Dekorasyon Önerileri ve ...

Kırmızı Dekorasyon Örnekleri 2012 | DekoRasyon ve Tadİlat Portalı

 

Polisan 2015 İç Cephe Renk Kartelası - Boya Renkleri Kartelası

BOYACIM İSTANBUL – 1500-romans

POLISAN ROMANS RENKLERI VE KATALOG | Ev Dekorasyon Blogu

Polisan Çoook Çekici Öneriler

2014 modern duvar rengi kombinasyonları (Polisan) › Binbir Dekor

MARSHALL ROMANS RENGI BOYA ÖRNEKLERI | Ev Dekorasyon Blogu

ROMANS BOYA RENGI ÖRNEKLERI KATALOG | Ev Dekorasyon Blogu

TEKNİK REHBER: DUVARIN RENGİNİ SEÇMEK, DUVARIN UYUMLU RENGİNİ ...

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here