Hava sıcaklarının artması ile birlikte; yaşam alanınızı salondan dışarı çıkarmak, dört duvar arasından kendinizi kurtarıp, üstelik de evden çıkmadan keyif yapmak için size harika bir mekân önerimiz var: balkonlar. Yeni tasarım köşeniz olmaya aday olan balkonlarınız ile baharı gelişini müjdeleyebilir, evin duvarlarından sıkıldığınız her an hazırladığınız bu huzur köşesine sığınabilirsiniz.

Balkonunuzu tam bir tasarım köşesi haline getirmek için, ev dekorasyonunda gösterdiğiniz dikkat ve özeni balkon dekorasyonunda da göstermelisiniz. Özenle yapılmış bir balkon dekorasyonu, evinizin içinden çok balkonunuzda vakit geçirme nedeni olacaktır.

Peki, balkon dekorasyonu yaparken nelere dikkat etmek gereklidir? Ev dekorasyon dergilerinin özellikle bahar sayılarında gördüğümüz ve imrendiğimiz balkon dekorasyonlarını evimizin balkonunda uygulamak için neler yapabiliriz?

Zemin Değişikliği Yapabilirsiniz

Evinizin balkonu kapalı bir balkon ise, balkon zeminine taş fayans yerine laminant parke döşeyerek hem doğal hem de evin devamı olarak algılanacak balkon tasarımı oluşturabilirsiniz. Hatta daha da samimi bir dekorasyon için; zeminde halı ve kilim kullanabilirsiniz.

Balkonda Keyif Köşeleri Oluşturun

Balkonunuz ister küçük ister büyük olsun, balkon dekorasyonunda saatlerce keyif yapabileceğiniz keyif köşeleri oluşturabilirsiniz. Büyük balkonlarda keyif köşeleri oluşturmak daha kolayken, küçük balkonlarda bunu kendi tasarımınız olan oturma alanları ile oluşturabilirsiniz.

Büyük balkonlar için keyif köşeleri oluşturmaya yardımcı birbirinden güzel oturma grupları, büyük ev mağazalarının bahçe tasarım reyonlarını süslemektedir. Tekzen balkon masa sandalye modelleri, hem uygun fiyatları hem de şık ve tarz tasarımları ile bu konuda dikkat çekici markalar arasındadır.

Küçük balkonlar için keyif köşeleri oluşturmak, büyük balkonlara oranla daha zor olsa da yapacağınız basit tasarımlar ile bu işi kolaylaştırabilirsiniz. Örneğin; paletlerden sedir yaparak ya da açılır-kapanır tabureler kullanarak, küçük balkonda da keyifli köşeler oluşturabilirsiniz.

Tekzen Masa Sandalye Setleri

Tekzen Home Kahvaltı Masa Sandalye Seti Dr-9-396a dx7802 lk89 ...

Ev Dekorumuz ~ TEKZEN BALKON MASA SANDALYE ~ Ev Dekorasyonu

Ev Dekorumuz ~ TEKZEN BALKON MASA SANDALYE ~ Ev Dekorasyonu

TEKZEN MUTFAK MASASI - Medcezir.net

TEKZEN MUTFAK MASASI - Medcezir.net

Ahşap Masa / Ahşap Masalar - Masalar / Masa Modelleri ...

Bistro Masa Sandalye Seti 3 Parça - Tekzen

TEKZEN MUTFAK MASASI - Medcezir.net

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here