Bayanların ev içinde en çok zaman geçirdiği alanlardan birisi olan mutfaklar, evin dekorasyon tarzına da damgasını vuran önemli mekânlardan birisidir. Son dönemlerde değişik tarzda dekore edilmiş mutfak tasarımlarının ortaya çıkması ile birlikte mutfak modelleri seçeneklerinde bir zenginleşmeden de bahsedilebilir.

Peki, baharın etkisini hissettirdiği şu günlerde, evinde değişiklik yapmak isteyen bayanlara tavsiye niteliğinde olacak mutfak dekorasyon tüyoları nelerdir? Buyurun mutfak modellerine uygun mutfak dekorasyon fikirlerine…

Doğadan Bir Parça Gibi: Natüre Mutfaklar

Eğer evinizde doğal bir dekorasyon tarzını seviyorsanız, son dönemde artan bir ilgi ile tercih edilen doğal tarzda dekore edilmiş mutfakların tam size göre olduğunu söyleyebiliriz. Ahşabın doğal renginden yapılan mutfak dolapları, ağaç dokusunun hala içinde olduğu parkeler ve bambu panjurlar ile hem doğal hem de oldukça farklı bir mutfak dekorasyonuna imza atabilirsiniz.

Hem Doğal Hem Sade: İskandinav Tarz

Beyaz rengin ve doğal ahşap malzemenin başarı ile birleştiği dekorasyon tarzı olan İskandinav tarzı dekorasyon da son dönemde oldukça büyük bir ilgi ile takip edilmektedir. Modern duruşu, beyaz rengin ortamı hem ferah hem de olduğundan daha büyük gösterme hilesi ve ahşap malzemenin verdiği doğal algı ile İskandinav tarzı mutfaklar, sade ve minimalist bir çizgi sevenler için ideal tercihlerden birisidir.

Amerikan Tarzı Mutfaklar

Son dönemde küçülen ev metrekareleri, karşımıza Amerikan mutfak modasını çıkarmıştır. Özellikle yeni evli genç çiftlerin oldukça büyük bir ilgi ile kullandığı Amerikan tarzı mutfaklarda, ister modern bir dekorasyon tarzı yaratabilir, isterseniz de açık mutfak modasını uygulayabilirsiniz. Amerikan tarzı mutfakta oturma alanı ve mutfağı ayıran kısımda bar tabureleri ile dekore edilmiş yemek alanları da oldukça şık duran ve ev dekorasyonuna dinamik bir algı katan dokunuştur.

Mutfak Modelleri 2016

Mutfak Modelleri 2015

Mutfak Modelleri 2015

Mutfak Modelleri 2015

Mutfak dekorasyonu modelleri 2016

Mutfak dekorasyonu modelleri 2016

Modern Mutfak Dolapları Modelleri

Modern Mutfak Dolapları Modelleri

L mutfak modelleri

L mutfak modelleri

Köşeli mutfak modelleri

Köşeli mutfak modelleri

U Tipi mutfak modelleri

U Tipi mutfak modelleri

Tepe mutfak modelleri

Tepe mutfak modelleri

 

Mutfak Modelleri 24 Galerisi

1 YORUM

  1. Sitenizi çok beğendim.Ellerinize sağlık.Mutfak Modelleri 24 Galerisi içindeki 10 numaradaki resmin tezgah arası cam panelini (deniz resmi olan) çok beğendim.O resmi nerede bulabileceğimi veya o cam paneli nerede yaptırabileceğime dair bana yardımcı olabilir misiniz?Şimdiden teşekkür ederim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here