Evlerde kullanılan ve oldukça fonksiyonel olan portmantolar kapı girişlerindeki büyük kalabalıkları ortadan kaldırmayı sağlıyor. Her evin en gerekli ürünlerden biri olan portmantolar beyaz, siyah, krem, kahverengi, gri gibi tonlarda olabiliyor. Genellikle ceketlerin, kabanların asıldığı bir bölmesi olan portmantolar alt kısımda ufak bölmelerde de ayakkabıların ya da terliklerin koyulabileceği modellerden oluşuyor. Günümüzde her portmanto modelinde boy ayna denilebilecek genişlikte ve uzunlukta eklemeler yapılabiliyor. Portmanto modelleri üzerinde ufak bibloların da koyulabileceği alanlar sayesinde evlerin şık mekânlarından biri oluyor.

Puflu Portmantolar Daha Kullanışlı!

Portmantolarda son zamanlarda puflu modeller öne çıkıyor. Ayakkabıların kolaylıkla giyilmesini sağlayan oturaklı ufak bir bölme ile özellikle çocuklu ailelerin tercih ettiği bu modeller köşeye sabitlenebildiği gibi kapının tam karşısına da monte edilebiliyor. Küçük kapı girişlerinde birkaç kapılı ve birkaç ayakkabı bölmesi olan portmantolar daha şık duruyor. Geniş girişe sahip olan evlerde ise bir duvarı kaplayacak kadar ya da bir köşeyi kaplayacak kadar modeller hazırlanabiliyor. Sadece bir askılıktan ve çekmecelerden oluşan modeller ise sadelikten yana olanların tercihi oluyor.

Sürgülü Portmanto Modellerinde Modernlik!

Portmanto modelleri arasında sürgülü modellerde yer alıyor. Kullanım açısından daha kolay olan bu modeller modern duruşu ile de dikkat çekiyor. Evinde klasik eşyalardan ziyade modern eşyaları tercih etmiş olanların alacağı bu modelde geniş aynalar bulunduğu için karanlık koridorlar daha aydınlık bir hale getirilebiliyor. Duvar renkleri ile uyumlu olan modeller seçtiğinizde koridorunuz ya da girişiniz daha güzel görünecektir. Ayrıca kaliteli malzemelerden üretilen portmantolar tercih ettiğinizde uzun süre kullanabilirsiniz. Sürekli ev değiştiren bir kiracı iseniz farklı parçalara ayrılabilen ürünler alabilirsiniz. Modüler portmanto sistemleri de tercih edebileceğiniz gibi telefon rehberi ve telefon koyabileceğiniz yerleri olan portmantolarda seçebilirsiniz.

2016 portmanto modelleri

2016 portmanto modelleri

Bellona portmanto modelleri

Bellona portmanto modelleri

Portmanto Modelleri

Portmanto Modelleri

2016 Vestiyer

2016 Vestiyer

Portmanto modelleri,country portmanto modelleri,vestiyer

Portmanto modelleri,country portmanto modelleri,vestiyer

Modern portmanto modelleri

Modern portmanto modelleri

Kilim portmanto modelleri

Kilim portmanto modelleri

İstikbal vestiyer modelleri

İstikbal vestiyer modelleri

Portmanto modelleri

 

Portmanto Modelleri Galerisi

PAYLAŞ
Önceki İçerikKazak Modelleri
Sonraki İçerikRanza Modelleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here