Kış aylarının vazgeçilmezlerinden olan kazak modelleri genç yaşlı, kadın erkek herkesin tercih ettiği kıyafetler arasında bulunuyor. Farklı modellerde örülen kazaklar el örgüsü ve makine örgüsü olarak iki farklı şekilde hazırlanıyor. Soğuk havaların dondurucu etkisini azaltarak daha sıcak kalmayı sağlayan kazaklar özellikle bünyeleri hassas olan ufak çocuklarda tercih ediliyor. Renk renk iplerin ve farklı örgü tekniklerinin kullanılması ile birlikte daha da yenilenen kazaklar moda dünyasında da kış aylarının en önemli parçalarından biri oluyor.

Salaş Kazaklar Çok Moda!

Her sene kıyafetler için hazırlanan kombin önerilerinde kazakları görebildiğimiz gibi kazakların hangi modellerinin daha sık tercih edildiğini de görebiliyoruz. Son birkaç yıldır bayanların bir numaralı tercihi haline gelen salaş kazaklar kot pantolonların, kloş eteklerin ve tayt gibi ürünlerin üzerinde kullanılabiliyor. Kombinlenmesi kolay olan ve tek renkle çok farklı stillerin elde edilebildiği kazak modellerinde kış renkleri de denilen gri, pudra pembe, krem ve kahverengi tonları daha sık kullanılıyor. Crop top modasına uymak isteyenler için yarım şekilde örülmüş, kayık yakalı modelleri bulmak da oldukça kolay. Elbise uzunluğunda da örülebilen salaş kazaklar bayanların en sevdiği modellerden oluyor ve taytlarla kombinleniyor.

Erkek ve Çocuk Kazakları Muhteşem!

Kadınlar salaş kazak modelleri tercih ederken erkekler ise vücut hatlarını ortaya çıkaran modelleri daha çok seviyor. Genellikle gri, bordo, lacivert, mavi ve yeşil tonlarını tercih eden erkekler boğazlı ya da v yaka seçenekler dışında bisiklet yaka tasarımlardan da hoşlanıyor. Çocuk kazakları ise minik ancak büyüklerin kazaklarından daha şirin görüntüleri ile bebeklerin beğenisini topluyor. Üzerinde minik bebeklerin, farklı örgü modellerinin bulunduğu çocuk kazaklarında her renge rastlamak mümkün. Ayrıca çocuk kazaklarında kurdelelere, renkli düğmelere, çiçeklere, arabalara rastlamak da mümkün.

2016 En Güzel Örgü Kazak Modelleri

2016 En Güzel Örgü Kazak Modelleri

Defacto Kazak Modelleri

Defacto Kazak Modelleri

Bayan Kazak Modelleri

Bayan Kazak Modelleri

Çok Güzel Kazak Modelleri

Çok Güzel Kazak Modelleri

Örgü Bayan Kazak Modelleri Kadın Kazakları örnekleri

Örgü Bayan Kazak Modelleri Kadın Kazakları örnekleri

En Güzel 100 Örgü Kazak Modelleri

En Güzel 100 Örgü Kazak Modelleri

Bayan

Bayan

Güzel Ve Şık Bayan Örgü Kazak Modelleri

Güzel Ve Şık Bayan Örgü Kazak Modelleri

 

Kazak Modelleri Galerisi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here