Genellikle çocuk odalarında ve genç odalarında kullanılan ürünlerden olan ranza modelleri birkaç çocuğu olan aileler tarafından tercih ediliyor. Günümüzde genç odaları ve çocuk odaları büyük bir renk cümbüşü ile donatıldığı için ranzaları farklı renklerde bulmak mümkün. Özellikle de çocuk odaları için hem ranza hem de oyun alanı olabilecek tasarımlar anne ve babaların gözdesi oluyor. Kullanışlı olmaları, rahat bir kullanıma sahip olmaları gibi özelliklerinden dolayı tercih edilen ranzalar, ufak çocuk odalarında fazla yer kaplamadıkları içinde kullanılabiliyor.

İhtiyaçlara Uygun Ranzalar

Ranzalar ihtiyaçlardan dolayı hazırlanan tasarımlardan oldukları için sadece yatak olarak değil diğer bazı ihtiyaçları da karşılamaları açısından dolaplı, çekmeceli, oyun alanlı gibi modellerde üretilebiliyor. Genellikle ranza deyince aklımızda canlanan üst üste yatak biçiminde olan modellerin yerine şimdilerde yan yana açılabilen tasarımlar kullanılıyor. Ranzalara ek olarak üretilen kitaplıklar, oyun alanları ve halılar ise hazırlanan ürünler arasında yer alıyor. Erkek çocuklar için mavi, gri, yeşil, lacivert, kırmızı ve sarı gibi renkler daha sık kullanılırken kız çocuklar için pembe, beyaz, krem, kırmızı, mor, lila gibi renkler daha fazla kullanılıyor.

Ahşap Ranzalar Daha Sağlam!

Ranza modelleri demir, çelik, ahşap gibi ürünlerden üretiliyor. Ancak bu ürünler arasında en sağlam olması ve en sağlıklı olması nedeniyle ahşap modeller daha fazla tercih ediliyor. Çocukların ağırlıklarını taşıyabildiği gibi uzun süre kullanılabilen bu ürünlerde kimyasal içerikli olmayan boyalarda kullanılabiliyor. Ayrıca ahşap modellerde ebatları da odaya göre belirleyebilme şansınız olduğu için odalarda fazla yer kaplayan modeller almak zorunda kalmıyorsunuz. Genç odalarında daha sık tercih edilen ahşap modeller kalın halatlarla da tutturulabiliyor. Duvarların içerisine gömme şeklinde de üretilebiliyor. Ranzalarla aynı oda içerisinde 2-4 çocuk kalabiliyor.

Ranza Modelleri

Ranza Modelleri

2016 Ranza Modelleri

2015 Ranza Modelleri

2016 Ranza Modelleri

2015 Ranza Modelleri

Tırtıl Genç ve Çocuk Odası Ranza Modelleri

Tırtıl Genç ve Çocuk Odası Ranza Modelleri

Ranza

Ranza

2016 Ranza Modelleri

2015 Ranza Modelleri 9

Ranza Modelleri 2016

Ranza Modelleri 2015

Ranza Modelleri ve Fiyatları

Ranza Modelleri ve Fiyatları

 

Ranza Modelleri Galerisi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here