Bazılarına göre yeşil renk aksesuarlar mutfağın neşesidir. Sıkıştığımız her an aklımıza ilk gelen renktir. Ortamları nötrleştirmek için tamamlayıcı bir seçenek olarak kullanılır. Organiklik ve ağaçları, fidanları temsil ettiği için ferah bir ortam yaratır. Özellikle genç odalarında ufku açmak amaçlı tercih edilen rengi mutfaklarda da aksesuar olarak bulundurmalısınız.

Yemek yaparken en fazla zorlandığımız anda yardımımıza yetişecek olan aksesuar bıçak deposu olacaktır. Pişirme sırasında hem kolay erişmek için hem de bıçağın dik durması için ince plastik silikon ve paslanmaz çelikten yapılan bu ürün mutfağınıza şık bir stil katacaktır.

Son derece pratik ve dekoratif olan pedallı çöp kutusu mutfakta fazla yer kaplamamak ile beraber yumuşak ve noktalı deseniyle tatlı bir görünüm ortaya çıkarır.

Misafirlerinize yemekten hemen sonra çay keyfi yapmanız için yeşil çay fincan ve tabağını kullanabilirsiniz. Bitkisel çaylar yeşili anımsattığı için bir puan önde başlarsınız. Portekiz’de sıkça kullanılan bu ürün sırlı çay fincanı olarak bilinir ve ülkemizde 30 TL’ye satılıyor.

Geçtiğimiz anneler gününde eldivenle beraber önlük takımı almıştım. Eğer ailenizde mutfakta sıkça vakit geçiren birisi varsa mükemmel bir hediyelik olarak düşünebilirsiniz. Yeşil çift fırın eldiveni mutfağınıza zamansız bir şıklık katıyor. Yumuşak pamuktan yapılmış bu eldivenler, çok yüksek sıcaklıklara dayanıklıdır. Yanmaları önlemek için kalın bir polyester dolgu kullanılmıştır ve 35 TL’ye bulabilirsiniz.

Mutfakta yatırım amaçlı elektrikli bir ürün almak isterseniz sizlere mikseri öneririm. Yeşil sofistike bir görünümde 1100 Watt’lık düşük gürültülü motoru ile tüm zor işlerinizde sizlere karıştırma konusunda yardımcı olacaktır. 5 litrelik paslanmaz çelik kasesiyle beraber patates ezmelerini yapmanızı kolaylaştıracak.

Yurt dışında satılan ve ülkemizde genellikle dışarıda gördüğümüz ince tartı aletleri insanların kilosunu ölçmek için değil de gıdaları tartmak için kullanıldığını biliyor muydunuz? Avrupa’da tezgahlarında veya depolama alanlarında bulunan boşlukları hem hacimsel olarak hem de ağırlığı kaldırıp kaldırmama oranına göre bu dijital tartıyı kullanarak hesaplıyorlar. Ölçümler metrik ve çizilmeye karşı da dayanıklı bir yapısı var.

Elektrikli ev aletlerine devam etmek gerekirse ekmek kızartma makinesi özellikle çalışan bay ve bayanlar için büyük önem taşıyor. Aynı anda dört dilim ekmek çıkarabilen ürün kireç ve yeşil renklerinden oluşuyor. Paslanmaz çelikten yapılan makine oldukça dayanıklıdır. LED ışıklı kontrol paneli, ekmeğin kalınlık – genişlik ayarları ile kullanımı oldukça basittir.

Mutfaklar İçin Dekoratif Duvar Saati Modelleri 2015

Mutfaklar İçin Dekoratif Duvar Saati Modelleri 2015

Mutfak Aksesuar Modelleri

Mutfak Aksesuar Modelleri

haşlama

haşlama

Yeşil Elmalar –

Yeşil Elmalar –

Yeşil

Yeşil

Yeşil mutfak dolabı modelleri

Yeşil Mutfak Dolabı Modelleri

Mutfak Kaşık Tutucu

Mutfak Kaşık Tutucu

English Home Mutfak Aksesuarları ve Fiyatları

English Home Mutfak Aksesuarları ve Fiyatları

 

Gallery of Yeşil Mutfak Aksesuarları

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here