Yüzükler, kadınların giydikleri kıyafetleri ve kombinlerini zenginleştirmek için kullandıkları aksesuarlar arasında en çok modele sahip takı çeşididir. Yüzük modelleri, özellikle de son dönemde artan ve değişen trendler ile daha da zenginleşmiştir. Her tarza uygun bir yüzük modelinin kolaylıkla bulunabileceği takı mağazaları ve internette, özellikle son dönemde yükselen bir trend göze çarpmaktadır: tırnak yüzükler.

Geçtiğimiz sezona damgasını vuran eklem yüzük modasından sonra bu sezon eklem yüzüklerin değişik formalarını görmekteyiz. Eklem yüzüklerinin değişik bir formu olan tırnak yüzükler, bayanların süslemekten çok hoşlandıkları tırnaklarına farklı bir yorum ve tarz kazandırmaktadır.

Ünlü takı markalarının koleksiyonlarında da yer verdiği tırnak yüzükler, şekilli olan modellerinden tutun da taşlı ve işlemeli olan modellerine kadar çok sayıda çeşit ve alternatifi bünyesinde barındırmaktadır. Tırnak yüzükler adından da anlaşılacağı üzere tırnak görüntüsünde olan yüzüklerdir ve değişik tasarımlar ile tırnaklarınızda farklı bir hava yaratırlar.

Tırnak yüzüklerin en çok kullanılan modeli altın renginde olan modelidir. Altın renginde tırnaklar, sade bir kıyafetinize iddialı bir dokunuş yapacağı gibi, partilerde de iddialı bir görünümüne sahip olmanızı sağlayan parti dokunuşlarından birisidir.

Sezon Modası: Kristal Taşlı Tırnak Yüzükleri

Tırnak yüzükleri modasının en iddialı modeli ise kristal taşlı yüzükleridir. Kristal taşlı olan yüzükler kimine göre oldukça iddialı gibi gözükse de; son dönemin gözde kızları kristal taşlı tırnak yüzükleri kullanmayı oldukça severler.

Kurukafa Desenli Tırnak Yüzükleri

Kurukafa desenli tırnak yüzükleri, cool ve asi bir görüntü sergilemek isteyen genç kızların yeni trendidir. Tırnaklarınızda kurukafa deseni ile biraz marjinal fakat oldukça tarz bir görüntü elde edebilirsiniz.

Renkli Tırnak Yüzükleri

Tırnak yüzüğü modasının en trend modellerinden birisi rengarenk tırnaklarınızın olmasına imkan veren renkli tırnak yüzükleridir. Bu tırnak yüzükleri ile hem eğlenceli hem de genç ruhlu bir kombine imza atabilirsiniz.

Tırnak yüzükleri nasıl sizce?

Tırnak yüzükleri nasıl sizce?

Yeni Trend Şimdi Tırnak Yüzüğü

Yüzük

Yüzük

Tırnak Yüzüğü Modelleri

Tırnak Yüzüğü Modelleri

Tırnak Yüzüğü Modelleri

Tırnak Yüzüğü Modelleri

Aksesuar Pazarı : Barok Tırnak Yüzükleri

Aksesuar Pazarı : Barok Tırnak Yüzükleri

En Moda Tırnak Yüzük Modelleri

En Moda Tırnak Yüzük Modelleri

Kedili Kadın − Yeni Moda: Tırnak Yüzükler

Kedili Kadın − Yeni Moda: Tırnak Yüzükler

tırnak yüzüğü

tırnak yüzüğü

 

Tırnak Yüzükler Galerisi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here