Bayanlar her daim güzel olmak isterler. Bu durum özel günlerde daha da artar. Türk adetlerine göre düğünden önce çiftlerin evleneceğinin duyurulması amacıyla nişan töreni yapılır. Nişan töreninde bayanlar düğün telaşının daha küçük şeklini yaşarlar. Gelinler, nişan gününde güzel olmak için günler öncesinden nişan elbise modellerini, saç modellerini ve makyaj şekillerini araştırırlar. Özel anlar sadece bir gün yaşandığı için bayanlar bu konuda oldukça seçici davranır.

Ünlü firmalar 2016 ilkbahar yaz sezonuna ait nişan elbise modelleri ile ilgili ürün kataloglarını hazırladı. Bazı gelin adayları hazır nişan elbisesi almak yerine özel olarak diktirmeyi tercih ederler. Bu ürün katalogları da nişan gecesi giyilecek olan elbise modelinin seçiminde yardımcı olur.

2016 ilkbahar yaz nişan elbise modelleri incelendiğinde pastel ve soft renklerin kullanıldığı görülmektedir. 2015 yılında öne çıkan saks mavisi ve siyah renkler yerini daha açık renklere bırakmıştır. Bu sezon nil yeşili, pudra, fuşya, beyaz ve krem renkleri ağırlıklı olarak kullanılmıştır. Diğer sezonlarda çokça kullanılan klasik renklerin dışına çıkılmıştır. 2016 nişan elbiselerinde modellerden ziyade renkler üzerinde tasarım yapılmıştır. 2016 nişan elbiseleri tül, gipür ve taşlarla süslenerek zenginleştirilmiştir.

İlkbahar ve yaz sezonuna ait nişan elbiseleri diğer sezonlardan farklı olarak isminden çok bahsettirecek modellere yer verilmiştir. Yeni sezonun nişan elbiseleri modern çizgilerle oluşturulmuştur.

2016 ilkbahar yaz nişan elbise modelleri her kesime hitap eder. Cesur ve marjinal giyinmeyi seven bayanlar kendilerine uygun nişan elbisesi bulabildiği gibi tesettürlü bayanlar içinde çok şık modeller yer almıştır. Kabarık modellerden balık elbise modellerine kadar çok çeşitli stiller oluşturulmuştur.

Derin yırtmaçlı, dekolteli ve sırtı açık modeller soft renklerle tercih edilmiştir. Sade modellerde ise canlı ve cıvıl cıvıl renkler kullanılmıştır.

Sitemizde sizlere fikir oluşturması için 2016 ilkbahar yaz sezonuna ait nişan elbise modellerini titizlikle araştırarak biraraya getirdik.

saks

saks

Nişanlık Modelleri 16

Nişanlık Modelleri 16

2016 yılının en gözde nişanlık modelleri

2016 yılının en gözde nişanlık modelleri

2016

2016

2016 yılının en gözde nişanlık modelleri

2016 yılının en gözde nişanlık modelleri

Nişanlık, Nişanlık Modelleri, Nişanlık Fiyatları

Nişanlık, Nişanlık Modelleri, Nişanlık Fiyatları

Sonbahar Nişanlık Modelleri

Sonbahar Nişanlık Modelleri

2016 Nişanlık Modelleri

2016 Nişanlık Modelleri

 

Nişanlık Modelleri Galerisi

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here