Özel anların (düğün, nişan, mezuniyet vs) yaşandığı zamanlarda bayanlar daha farklı daha göz alıcı olmak için çaba sarf ederler.  Modacılar bu özel anlar için bayanlara yardımcı olmaya çalışırlar. Her sezon ve dönem bayanların şık ve etkileyici olması için birbirinden güzel elbiseler, bluzlar, etekler, tulumlar vs. kıyafetler tasarlarlar. Bu konuda herhangi bir sınır tanımadan muhteşem stiller ve tasarımlar oluştururlar.

2016 ilkbahar yaz sezonuna ait defileler ünlü moda merkezlerinde (Newyork, Milan ve Paris) yapıldı. Her sezon olduğu gibi bu sezonda birbirinde eğlenceli ve güzel kıyafetler bayanların beğenisine sunuldu.

Kaliteli kumaşlar canlı renklerle tasarlanarak ilkbahar ve yaza yakışır şekilde oluşturuldu. Etkileyici ve büyüleyici stillerle oluşturulan tasarımlar konforlu bir şekilde sunuldu. Bu sezon farklı modellerden ziyade renkler üzerinde tasarım yapıldığı görüldü. Neşeli ve enerjik renkler ön planda yer aldı. Pembe, turuncu, sarı, mercan rengi, yeşil bolca kullanılan renklerdir. 2016 sezonu kullandığı renkler bakımından diğer sezonlardan ayrışmaktadır.

2016 ilkbahar yaz abiye kıyafetlerinden bahsedecek olursak, abiye tulumlar bu sezonun favorisi olduğu görülür. Tulumlar her renk ve kumaşla tasarlanmıştır. Dökümlü modeller ön plandadır. Tulumlar farklı abiye kıyafet arayanlar için muhteşem tasarımlardır. Tulumların güçlü siluetleri ile muazzam stiller oluşturulmuştur.

Farklı renk ve modellerle oluşturulan abiye bluzlar, gömlekler 2016 sezonunda da yerini almıştır. Abiye bluzlar ve gömlekler kombin bakımından alternatifli giysilerdir. Pantolonla etekle rahat bir şekilde kombin edilebilirler. Abiye bluzlar genelde taşlı, işli, gipürlü, tül ve şifon tasarımlarla zenginleştirilerek 2016 sezonuna hazırlanmıştır. Tasarım ve stil konusunda en geniş yelpazeye sahip olan giyim eşyaları bluzlarla gömleklerdir.

2016 ilkbahar yaz sezonunda abiye elbiselerde canlı renkler ön plana çıkmıştır. Balık model elbise cıvıl cıvıl renklerle tasarlanarak ayrı bir stil oluşturulmuştur. Siyah ve beyaz gibi klasik renklerin dışına çıkılarak turuncu, sarı, kırmızı, mavi ve yeşil vs. renkler kullanılmıştır.

Dantelli, gipür ve deri süslemeli abiye pantolonlarda 2016 ilkbahar yaz sezonunda yer almaktadır. Herkesin zevkine ve beğenisine uygun modeller, renkler tasarlanmıştır.

2016 abiye modelleri titizlikle araştırılarak sitemizde bir araya getirilmiştir.

mavi

mavi

Abiye Elbise

Abiye Elbise

Yeni Sezon Abiye Elbise Modelleri ve Fiyatları

Yeni Sezon Abiye Elbise Modelleri ve Fiyatları

abiye

Bayan abiye elbise modelleri

Bayan abiye elbise modelleri

En Güzel Abiye Elbise Modelleri

En Güzel Abiye Elbise Modelleri

Abiye Elbise

Abiye Elbise

abiye elbise mavi

abiye elbise mavi

Büyük Beden Abiye ve Büyük Beden Elbiseler

Büyük Beden Abiye ve Büyük Beden Elbiseler

 

Abiye Elbise 201 Galerisi

PAYLAŞ
Önceki İçerikBebek Odası Takımları
Sonraki İçerikAbiye Modelleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here