İlkbahar ve yaz ayları yaklaştıkça düğünler, nişanlar,  mezuniyetlerle ilgili hazırlıklarda artmaktadır. Bayanlar ve genç kızlar için bu özel günler unutulmazdır. Bu özel günlerde tüm bayanlar etkileyici ve dikkat çekici olmak isterler. Bunun için aylar öncesinden kıyafet, saç ve makyaj ile ilgili araştırmalar yapmaya başlarlar. Sezonun en gözde olan abiye modelleri, ünlülerin saç tasarımları ve makyaj biçimleri ile ilgili detaylı bir araştırmadan sonra giyeceklerine karar verirler.

Mezuniyetler ve düğünler bayanlar için çok önemli zamanlardır. Çünkü hayatta bir kere yaşanan heyecanlardır. Bu tarz özel günlerde bayanlar şık, romantik, zarif, güzel ve sofistike kıyafetleri tercih ederler. Bayanların yaşadığı en büyük telaş ise şık ve düzgün bir abiye elbise modeli bulamamaktır.

Elbise seçimlerinde dikkat edilmesi gereken diğer bir unsurda abiye elbisenin giyileceği mekândır. Mekâna göre abiye elbise modeli seçilmelidir. Kır düğününde giyilen elbise ile havuz başında giyilen abiye elbise modeli aynı olamaz.

Beğenilen her abiye elbise hemen alınmamalıdır. Kişi kendi vücut yapısına ve ölçülerine uygun elbise almalıdır. Vücut yapısına uygun olmayan bir elbise hem giyeni kötü gösterir, hem de elbiseyi kötü gösterir. Sezonun moda olan elbiseleri ve modelleri ile ilgili araştırmalar yapılmalıdır.

Yeni sezonun abiye elbise modellerine bakıldığında birbirinden şık ve sıra dışı tasarlanmış olduğu görülür. Bu sezon canlı, parlak renkleri seven bayanların hoşlanacağı tasarımlar oluşturulmuş. Sezonun gözde abiye modelleri arasında balık elbiseler ve dantel elbiseler yer almıştır.

2016 sezonu abiye elbise modelleri bakımından çok zengindir. Askılı, askısız, kısa kollu, uzun kollu, mini elbise, uzun elbise, balık elbise, kiloş elbise vs. daha birçok abiye elbise modelleri sayılabilir.

Sitemizde sizler için sezonun modası olan birbirinden farklı, sıra dışı abiye elbise modellerini titizlikle araştırarak biraraya getirdik.

Uzun abiye elbise modelleri 2015

Uzun abiye elbise modelleri 2015

Abiye Modelleri

Abiye Modelleri

Şık Abiye Modelleri 2016

Şık Abiye Modelleri 2016

2016 abiye elbise modelleri

2016 abiye elbise modelleri

157.jpg

157.jpg

uzun

uzun

Abiye Modelleri

Abiye Modelleri

Tesettür Abiye Modelleri

Tesettür Abiye Modelleri

 

Abiye Modelleri Galerisi

PAYLAŞ
Önceki İçerikAbiye Elbise
Sonraki İçerikSaç Kesim Modelleri

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here