Kış mevsiminden çıktığımız ve güneşli günlerin yavaş yavaş kendisini gösterdiği şu dönemlerde, moda dünyasında bahar ve yaz trendlerine dair araştırmalar başlamıştır. Moda konusu son zamanlarda kadınlar kadar erkekler tarafında da büyük bir ilgi ile takip edilen bir konu olmuştur. Erkeklerin günümüzde modayı ve trendleri yakından takip etmesi, sokaklarda hem şık hem de oldukça tarz ve cool gözüken birçok erkeğin olmasına da sebep vermiştir. Peki, siz de bahar ve yaz trendlerine uygun bir erkek giyim tarzı yaratmak istiyorsanız, bu sezonda hangi parçalara ve tarzlara öncelik vermelisiniz?

İşte erkek giyim konusunda sezonun en trendleri…

1970’ler Geri Döndü!

Nostaljiye dönüş hem dekorasyon hem de moda dünyasını etkisi altına alan en büyük trendlerden birisidir. Kadın moda trendlerine yön veren 70’ler tarzı; erkek moda anlayışını da ele geçirmiş durumdadır. 1970’lerin modern hayata uygulanmış şekli olan birçok desen ve grafik, nostalji ve modernin en iyi uygulanmış hali olarak karşımıza çıkmakta.

Bordoya Selam!

Bahar mevsimi her ne kadar bahar renklerini, cıvıl cıvıllığı anımsatsa da erkek giyim; renk konusunu kullanma konusunda kadın modası kadar başarılı değildir. Bu sebeple erkek modasında belirli renklerin hâkimiyeti söz konusudur.

Bu sezon da trend olmaya en yakın renk bordo renktir. Erkek giyimde bordo renginde pantolonlar, ceketler ve gömlekler hem tarz hem de cool kombinlere imza atmaktadır.

Fular

Fular kullanımı bu sezon kadın modasına damgasını vuran bir trend olduğu gibi, erkek modasına da damgasını vuracaktır. Özellikle desenli fularlar ya da düz renk fularlar ile kullanılan deri ceketler; sezonun asi ve cool modern erkeğini en iyi ifade görüntülerden birisi olacaktır. Tişörtlerinizi ya da gömleklerinizi de fular ile hareketlendirebilir, şehrin entel delikanlısı siz olabilirsiniz.

Erkek Giyim

erkek

Spor Erkek Giyim

Spor Erkek Giyim

Hangi erkek giyim tarzı daha çekici?

Hangi erkek giyim tarzı daha çekici?

Erkek Giyim

Erkek Giyim

Yeni

Yeni

erkek giyim tarzı

erkek giyim tarzı

2016

2013

defacto

defacto

 

Erkek Giyimde Neler Moda? Galerisi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here