Koton markası; eğlenceli, farklı ve sezonun trendlerine uygun olarak hazırladığı koleksiyonlar ile müşterilere uygun fiyatlar ile kaliteli ürünler satın alma avantajını sağlamaktadır. ‘Ürün tasarımı sizin ihtiyaçlarınızı analiz ederek başlar ve moda trendleri ile yorumlanıp yeniden tasarlanır’ düşüncesi ile koleksiyonlarını oluşturan Koton markası; her yaştan kesimin zevkle tercih ettiği her kesime hitap eden bir markadır.

Ayakkabıdan çantaya, elbiseden aksesuara kadar her alanda ürünler oluşturan Koton markası, yeni koleksiyonları ile bahar ve yazın coşkusuna da hazırdır. Sokak modasının tüm trendlerinden etkilenen Koton Markası, bu sezon Paris Moda Haftası’nın sokaklarından ilham almış durumda.

Paris sokaklarındaki bayanlar, hem renkli hem de oldukça tarz seçimleri ile Koton markasının son koleksiyonuna ilham veren akım olmuştur. İlkbahar-yaz sezonu ünlü modacılar tarafından adeta moda sirki olarak tanımlanınca; Koton markası da ünlü modacıların lafına uyarak oldukça renkli tasarımlara imza attı.

Koton markasının ilkbahar ve yaz sezonunda en çok tercih edilen parçalarından birisi elbiseler oldu. Koton elbiseler, bu sezon renkli ve farklı tasarımları ile moda ile ilgilenen herkesin ilgisini çekecek türden. Renkli tasarımları ile sokak modasında farklılık yaratmak isteyen genç kesime; desenli ve kalem formunda elbise tasarımları ile de iş hayatında çalışan kadınların ilk tercihlerinden birisi olmuştur.

Koton markasının ilkbahar-yaz sezonunda en çok tercih edilen ürünlerinden biri olan koton elbiseler; sezonda oldukça farklı ve iddialı bir tarza da imza atmaktadır. Özellikle de eteği pileli olan ‘akordeon tarzı etekler’ koton elbiselerde markanın fark yaratan tasarımlarından birisi olmuştur. Pastel tonlarda üretilen bu tarz elbiseler ile ister sokak modasında farklı bir görüntü sergileyebilir, isterseniz de ofisin yıldızı siz olabilirsiniz. Kullanım ve rahatlık olarak da bu tarz elbiseler, sezonda oldukça kurtarıcı parçalardan biri olacaktır.

Koton Elbise Modelleri 2016

Koton Elbise Modelleri 2016

Koton Elbise Modelleri 2016

Koton Elbise Modelleri 2016

Koton

Koton Koton

Koton Bayan Elbise Modelleri

Koton Bayan Elbise Modelleri

koton çiçekli elbise

koton cicekli elbise

Desenli 2016 koton elbise modelleri

Desenli 2016 koton elbise modelleri

koton 2016 abiye elbise modelleri

koton 2016 abiye elbise modelleri

Koton elbise modelleri 2015

Koton elbise modelleri 2015

 

Sezonun Modası: Koton Elbiseler Galerisi

PAYLAŞ
Önceki İçerikErkek Giyimde Neler Moda?
Sonraki İçerikYelek Modelleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here